Alte știri din fotbal
Gabi Balint i-a făcut praf pe „tricolori” și a dat declarația serii: „Cu poponețul în poartă?”
0
Montella, surprins de România: „Nu mă așteptam să fie chiar așa”
0
Mircea Lucescu a găsit vinovatul, în conferință, după Turcia - România 1-0: „Dacă nu făcea acea greșeală...”
0
Mircea Lucescu a plecat în timpul interviului și l-a scos din sărite pe Craioveanu: „Pe ei nu s-a supărat?! A stat o oră la îmbrățișări”
5
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
1
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Iar comparatii aiurea. Ronaldo, Messi, Paraipan, Semaca sunt nascuti în România si sunt mari sperante. Parca nepotul lui Malaele a debutat si el când era la gradinita. Mai stie cineva despre el?
Si Ady Minune este tot un Ronaldo in miniatura .
Ce ***.... si timp..... suntetti! SUNT 100000000000000000 de copii ca si asta, si care se cred chiar mai mult-MESSI! PTIU!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Trebuia sa iasa si astia cu ceva, pentru a scuza scorul... Doar asta i motivul de au aratat la aceasta virsta copilul asta... sa ne spuna apropo, ce valoare are si ce la determinat pe acest mare antrenor sa l introduca! In afara de scor! Mai bine jucau asa cum trebuie... Antrenorul sa scuzat pt. rezultat in acest fel, asta i ideea!
*** fără prestanță! Va sfârși în focul luptelor din liga 3 cel mult!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.