Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
0
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
0
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
0
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
1
Știri din fotbal internațional
Croația, scrisoare oficială către FIFA după eliminarea controversată de la Mondial: „Este un abuz!”
0
Jignit de senatoarea din Paraguay, Mbappe a replicat virulent: „O femeie incompetentă, demnă de dispreț!”
0
Portugalia - Spania, meci de gală în optimile Campionatului Mondial » BARĂ în minutul 42!
10
FIFA a luat decizia finală în cazul lui Balogun » Belgia amenință SUA că va contesta eligibilitatea atacantului
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Incendiu la rafinăria din Omsk, cea mai mare din Rusia, după un atac ...
Libertatea
Rezultatele recente din Europa (la fotbal) indica clar asta ... Restu' (birouri, adresa, teren propriu) sunt /au fost detalii, care n-au prea ajutat adversarele (RFS, Maccabi, Linz, PAOK, Qarabag, Midtjyland etc.) !? ;))) Pentru ca noi, iubitorii de fotbal, urmarim fenomenul pentru a vedea meciuri prin Europa, cu cat mai.multe echipe romanesti (de s-ar putea !?), ci nu pentru a vizita baza si birourile cluburilor din mamaLiga !! :)))
"fiecare entitate juridica detine propriul palmares" !!! Ha,ha,ha! Pai in cazul asta te anunt ca actualul Rapid N-ARE NICIUN TITLU, fiind o cu totul alta entitate juridica (Sucu) fata de cea care le-a castigat pe ultimele doua (Copos); ba chiar si denumirea clubului e diferita, si CIS-ul; iar prietena ta de suferinta Catalynna afirma raspicat ca "palmaresul nu este activ patrimonial si nu se transfera" !!! La fel si Dinamo, Craiova... Bah, voi nu ganditi cand va produceti enormitatile astea aici pe forum?
Echipa fara nume, fara stadion, fara emblema, fara culori, fara palmares, fara sediu=grup social birouri comuna berceni :) e brusc echipa profesionista europeana :)
Si voi cand? Cumva in 2003? Sau stai, voi sunteti continuatoarea echipei din 1947 ?:)
A depășit prietene,FCSB a reprezentat România an de an în Europa. Tu ce faci CSA? Mănânci milioane de euro anual din banii statului,sunt familii sărace în România care pot fi ajutate cu banii aia !!!
Discurs manifest!
Te rog să arăți de pe site-ul UEFA câți suporteri sunt necesari pentru a deține un club de fotbal. Eu vreau sa dețin Farul Constanța. Câți suporteri trebuie sa aduc, conform UEFA?
Cred că ești *** funcțional, vezi anul înființării, atât pe site-ul FRF cât și al CSA, scrie clar anul înființării 2017. Fă un efort și încearcă să înțelegi, nu îți cer așa de mult comunistule.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum poate Chipciu să afirme că brandul FCSB a depășit brandul Steaua? Se pare că nu a aflat că Steaua este câștigătoare a Cupei Campionilor Europeni și finalistă, și câștigătoare a Supercupei Campionilor Europeni. Faptul că actualmente Steaua stă de ani buni în Liga a 2-a se datorează unor interese politice și a învârtelilor făcute de Becali.
uefa spune asta.si a spus-o si acum o saptamana cand a castigat psg ucl. a spus ca sunt 25 de echipe care au castigat cce/ucl printre care si Steaua din liga 1. deci?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.