Alte știri din fotbal
Titularul lui U Cluj, ofertat de Craiova înainte de finala campionatului! » „Am auzit și vom avea o discuție cu el! Nu a anunțat pe nimeni!”
0
Gică Hagi, primele măsuri la naționala României: „Lot de 33 de jucători, câte 3 pe post!”
4
13 schimbări au fost decisive pentru titlul Universității Craiova! Mihai Rotaru a dat lovitura
0
„M-am bătut cu Rădoi la antrenament, putea să mă curețe” » Reacția căpitanului FCSB l-a lăsat perplex
1
Știri din fotbal internațional
Florentino Perez a plătit clauza de reziliere » Transferul surpriză pe care Jose Mourinho îl cere la Real Madrid!
0
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul Suediei pentru Campionatul Mondial: Atac stelar din Premier League
0
Albania s-a despărțit de Sylvinho » Se știe deja înlocuitorul brazilianului: al patrulea selecționer italian
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
nu esti jucator de dinamo
Macar asta e cinstit! Nici o echipa nu are nevoie de vreun Plesan! Cu Curvulescu ne-am lamurit! A facut multi purici la stana ciobanului dupa ce i-a jurat ,,credinta vesnica''! Unde mai joaca acum? Pe la Ocnele Sibiului ca la Medias nu cred ca mai are loc!
Tu esti "de pe Magheru" de la Universitate. Google maps fiule, incerca-l, nu musca...
Ce cauta acolo in lista aia M.Niculae? Sau te referi dedicati clubului Vaslui? Sau poate te referi la D.Nicolae desi mi se pare destul de deplasat sa nu iti cunosti fostii jucatori. Din lista ta singurii cu adevarat dedicati clubului sunt Radoi si Pancu (ordinea o alegi tu), restul sunt povesti..
in Romania e socanta normalitatea... V-ati obisnuit cu nevertebrate ca Plesan, care a tinut cu toata liga 1 cand era mic. Ce conteaza cu cine tine, atata timp cat e jucatorul tau si isi face treaba? E ca si cu o femeie... E amanta ta, dar pe tine te mananca cu cine a fost ea in adolescenta. Sanatoasa mentalitate
Poi normal ca e rapidist ,daca a spus ca toata familia lui e rapidista . Macar a fost sincer , chiar daca a dat-o un pic cotita cu "cand eram mic " "sunt si oltean " :D La ce foame e in tara asta , nu mai e nimic de condamnat . N-o sa mai vedeti jucatori dedicati clubului de suflet ca Pancu , M Niculae ,Sapunaru ,Radoi.
BRAVO DANDEA....!!!! FIZIC ARE , SE VEDE CA ARE SI CARATER ....!!!!(1.88) S-AR PAREA CA E UN CASTIG PENTRU DINAMO ....!!! NE MAI TREBUIE DE URGENTZA 2 INCHIZATORI ...!!!
BAFTA ALEX! DINAMO FOREVER!!
IUBIM FARA REGRETE DINAMO !!
ma nu am nimic de comentat despre Dinamo....dar cand ii auzi pe astia ca so nascut "oaie", o copilarit ca "vultur" si so transformat in "caine"....si el tine cu Craiova....iti vine sa iti bati copii si nevasta....:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.