Alte știri din fotbal
Ioan Varga, mesaj pentru Marius Șumudică, după 0-3 la debut: „Curaj!”
0
FCSB - FC Botoșani » Duelul care închide etapa 5-a din Superligă. Echipele probabile
0
Basarab Panduru i-l propune lui Hagi la națională: „S-ar putea să rămână!”
3
Nistor nu-și explică motivul pentru care a căzut transferul: „E un pic dubios, dar în iarnă pleacă sigur”
2
Știri din fotbal internațional
Singurul motiv de bucurie pentru Dan Șucu în acest weekend
0
Nu va uita prea curând debutul: două assist-uri și „roșu” direct în prima repriză pentru cvadruplul campion al României
0
Echipa lui Rareș Ilie a produs ȘOCUL începutului de sezon în fotbalul european! Imagini dezolante pe stadionul legendar
0
Horațiu Moldovan a debutat pentru noua echipă pe un teren ostil
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
Ce a urmărit Ucraina în cel mai mare atac asupra Rusiei din acest an: „Aici ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O familie de români a mers 100 de kilometri cu fiul mort pe bancheta din ...
Libertatea
nu esti jucator de dinamo
Macar asta e cinstit! Nici o echipa nu are nevoie de vreun Plesan! Cu Curvulescu ne-am lamurit! A facut multi purici la stana ciobanului dupa ce i-a jurat ,,credinta vesnica''! Unde mai joaca acum? Pe la Ocnele Sibiului ca la Medias nu cred ca mai are loc!
Tu esti "de pe Magheru" de la Universitate. Google maps fiule, incerca-l, nu musca...
Ce cauta acolo in lista aia M.Niculae? Sau te referi dedicati clubului Vaslui? Sau poate te referi la D.Nicolae desi mi se pare destul de deplasat sa nu iti cunosti fostii jucatori. Din lista ta singurii cu adevarat dedicati clubului sunt Radoi si Pancu (ordinea o alegi tu), restul sunt povesti..
in Romania e socanta normalitatea... V-ati obisnuit cu nevertebrate ca Plesan, care a tinut cu toata liga 1 cand era mic. Ce conteaza cu cine tine, atata timp cat e jucatorul tau si isi face treaba? E ca si cu o femeie... E amanta ta, dar pe tine te mananca cu cine a fost ea in adolescenta. Sanatoasa mentalitate
Poi normal ca e rapidist ,daca a spus ca toata familia lui e rapidista . Macar a fost sincer , chiar daca a dat-o un pic cotita cu "cand eram mic " "sunt si oltean " :D La ce foame e in tara asta , nu mai e nimic de condamnat . N-o sa mai vedeti jucatori dedicati clubului de suflet ca Pancu , M Niculae ,Sapunaru ,Radoi.
BRAVO DANDEA....!!!! FIZIC ARE , SE VEDE CA ARE SI CARATER ....!!!!(1.88) S-AR PAREA CA E UN CASTIG PENTRU DINAMO ....!!! NE MAI TREBUIE DE URGENTZA 2 INCHIZATORI ...!!!
BAFTA ALEX! DINAMO FOREVER!!
IUBIM FARA REGRETE DINAMO !!
ma nu am nimic de comentat despre Dinamo....dar cand ii auzi pe astia ca so nascut "oaie", o copilarit ca "vultur" si so transformat in "caine"....si el tine cu Craiova....iti vine sa iti bati copii si nevasta....:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.