Alte știri din fotbal
Rapid are lotul decimat pentru duelul cu FC Argeș: 8 absenți
0
Cristiano Bergodi înainte de Craiova - U Cluj: „Chiar dacă Universitatea a fost avantajată de arbitraj”
0
Gică Popescu a răspuns după atacul dur al fanilor Farului: „Am adus în club peste 9,5 milioane de euro”
0
U Cluj face ultimul antrenament înaintea finalei campionatului în baza tricolorilor
0
Știri din fotbal internațional
O dezbatere necesară: „Cine are principalul merit pentru «dubla» reușită de Interul lui Cristi Chivu?”
0
Ce au remarcat italienii la Cristi Chivu: „E la fel ca marii antrenori europeni. Crește o nouă generație...”
0
Lotul Belgiei pentru Cupa Mondială: decizia în privința lui Romelu Lukaku
0
Cutremur în Serie A » Sarri s-a enervat și pleacă de la Lazio înainte de „Derby della Capitale”
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Rauta tocmai ce a demontat fake news-ul aruncat de cancanistul GSP, Apostol. Apostole, tu cu Vranceanu, Raureanu si Alin Grigore sunteti o rusine pentru notiunea de jurnalism!
Cum sa ajute echipa inconstientilor? Daca mai avea o tragedie pe teren echipa era cu moralul la pamant. Habar nu aveti ce inseamna moralul unei echipe? Unui grup de oameni. DE OAMENI! bine ca a descoperit la timp. O fi avut si covidul legatura sau nu. Sa fie sanatos si fericit ca e in viata. Sigur familia lui este
Exact. Eu nu cred ca o sa se retraga.
Unde-i "sfatul", ziarist de carton ???
"Chiar dacă Răuță și-a pus viața în pericol" ??? "Datorita faptului ca...."
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dinamo nu are voie sa riște,daca medicii i-au interzis.Conducatorii clubului riscă dosar penal, daca joaca si i se face rau sau chiar moare.Cariera lui,cam a luat sfârșit.
Respect Rauta, un luptator !
Corect,Alex Rauta chiar aducea uneori un spirit de sacrificiu,de daruire si lupta in teren,cum rar se mai vede in ziua de azi,mai ales in lotul lui Dinamo..!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.