Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Spectacol cu 5 goluri în Norvegia - Senegal » Haaland, a doua „dublă” la Mondial! Urmează blockbuster-ul cu Franța
0
Franța - Irak, meci încheiat după aproape 4 ORE! Mbappe i-a răspuns cu o „dublă” lui Messi
0
Lionel Scaloni, „blocat”: „Nu știu ce s-ar mai putea spune despre Messi”
0
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Subscriu la cele spuse de tine.Freiburg s-a luptat in ultima etapa cu Schalke pentru un loc de Liga Campionilor!E ceva...ar fi o alegere mult mai buna atat pentru el,cat si pentru club.Pentru Grigore as da eu bani sa plece:)
daca se ofera 3 milioane pe alexe sa ziceti sarumana,dar eu nu cred! e cu vreo 3 clase sub rusescu iar pretul lui rusescu il stiti:) eu zic ca dinamo nu e dependenta de alexe care desi mi se pare slabuts recunosc ca sezonu` asta s-a descurcat bine , a fost pilonul echipei, mai bine sa-l vindeti acu` ca eu nu cred sa mai reuseasca inca un sezon ca asta si s-ar putea sa ramaneti cu el. Balgradean va tot zic de 2 ani ca e mediu ca sa nu zic altfel ca va ofuscati:) iar dragos grigore e...om de nationala:)) daca luati 3 miliioane pe toti 3 ar fi super.Negoita tre` sa amortizeze macar o parte din investitii. Anul asta loucrile 5-6 de la anu poate va bateti la primele 3.
du-te "dica" du-teeeeeeee :)))
Eu nu cred ca vom cumpara nimic "consacrat" in vara asta,Negoita cu banii incasati isi va amortiza investitiile facute in primavara,nici la iarna nu ma astept la o campanie de achizitii fenomenala. Poate vara viitoare daca mai vinde niste jucatori in iarna si la inceputul verii sa mai aducem si noi jucatori "consacrati".
Sper sa plece la Freiburg,este o echipa din veste,o echipa buna din campionatul Germaniei, iar 3 milioane cred ca este pretul corect pentru Alexe. In timp ce pe Matei nu l-as lasa sa plece pentru mai putin de 5 mil. Iar Cristea si Dragos Grigore pot fi vanduti si ei.
Comparatia cu banii luati pentru Rusescu e o prostie. Pe langa Rusescu, Alexe e ca Messi pe langa Torje!!! Diferenta dintre un cetatean si un fotbalist! Daca facem asemenea comparatii, putem spune ca, daca Stancu a fost vandut pe 5 milioane, Alexe merita cel putin 50! Dar nu se compara niciodata un ananas cu o pruna. Si, sa nu uitam, Alexe e un jucator oarecare pentru Romania.
cum e posibil ......cel mai bine platit jucator (luchin) ,nu are o oferta de transfer ? . sa inteleg ca dinamo va apela la "serviciile" acestui singaporez in meciurile strategice? europa e atat de proasta incat sa nu vada calitatile acestei batranici ? ce vremuri traim.......
Nu ma refeream la Steaua sau Dinamo neaparat , ultimii lesinati care au plecat in Germania chiar nu sunt de la Dinamo sau Rapid , ci de la Rapid si CFR ... deci e o regula generala ...
si nu numai. atacantul care ridica mainile spre cer sau si le pune in cap, la fiecare minge care nu ajunge la el, la fiecare ratare, la fiecare eroare, este de fapt un caracter labil... e un jucator bun, este adevarat, dar, daca s-ar incasa o suma mare pe el, nu am avea ce regreta, el si-a cam atins limitele la dinamo.
pai in afara de steaua si dinamo nu prea vinde mai nimeni masiv in romania. de vreo cativa ani, de cand s-a infiintat si la cluj un centru de fotbal, intitulat cfr, se mai produce ceva marfa si pe acolo, dar nu jucatori romani. asa ca, ce sa facem botizanule, cum putem si noi...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.