Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
ORICUM E MULT MAI VALOROS DECAT rusescu, DINAMO POATE LUA PE EL 3 MILIONAE LEJER DACA VOR STI SA NEGOCIEZE LA SANGE !DACA NU FARA MINIM 2 MILIOANE DE EURO NICI SA NU SE GANDEASCA SA-I DEA DRUMUL ....
sa ne lase AN. Cristea, chiar ar fi super sa ii vanda pe Cristea,Grigore,Balgradean,Alexe.......... ne-am face bugetul de transferuri si am aduce si noi 6-7 jucatori cu nume dar sa fie de valoare
Cumva esti simpatizant steaua?Afla prietene ca la Dinamo joaca Cosmin Matei.Gabi Matei e la steaua.Ia spune-mi tu de unde a adus steaua jucatori pentru actuala echipa?Nu cumva tot de la retrogradate si echipe care se bateau in subsolul clasamentului?Ne pricepem toti la fotbal...
"Nu mă interesează că steliştii au rîs cînd am spus că Alexe va aduce mai mulţi bani decît Rusescu".O afirmatie cat se poate de corecta.Alexe este mai bun decat Rusescu.Are o viteza mai buna,dribling in regim de viteza,poate scoate cu usurinta adversari din joc.Rusescu este greoi,lent dar are un plasament mai bun si intrand mai bine in combinatii,poate si prin faptul ca joaca mai avansat decat Alexe.Totusi sa nu uitam ca pe Alexe nu l-a ajutat nici echipa.Daca Rusescu juca la actualul Dinamo,nu cred ca marca mai mult de 10 goluri
,,Roş-albii îi vor testa pînă joi pe portarul maghiar Zoli Kovacs, fundaşul camerunez Collins Fai, mijlocaşul englez Thomas Black şi atacantul Papa Abdullaye (foto). Cei patru se pregătesc de ieri cu "cîinii", au şanse să fie opriţi în lot. Solicită salarii modice, pînă în 2.000 de euro.'' In foto e doar Alexe! Vai de capul vostru de ziaristi!
nu ai vazut LISTA DE TRANSFERURI??? o sa fii socat....doar jucatori de la SEVERIN (retrogradati sportiv) Sportul (direct din B sau C) si ALRO SLATINA (nu stiu ce divizie mai sunt si astia) + 4-5 congolezi amatori....iti dai seama ca pe 2 mii salariu nu vine nimeni nu?? singurii care sunt acum si joaca ceva sunt Gabi Matei si DOrin Rotariu, dar primul nu poa sa si centreze si sa dea si cu capu, iar Rotariu e inca un copil nu face fata un sezon cap coada la nivel maxim....in rest...e jale
mai vorbim la final de campionat:) oricum steaua se bate la titulu cu cfr si petrolul, cam asa se pare, voi va bateti cu pandurii, vaslui, astra pentru locurile 4-6:)
asta nu pleaca pe 3 milioane sigur, nu cred ca are unde, deja incepe o telenovela si cu Alexe cum a fost cu Chiriches, il transfera presa zilnic dupa sursele lor: portarul, paznicul, femeia de servici si bucatareasa sunt sursele ghenaSP
toate ca toate, se tot vorbeste de reconstructie la dinamo, si eu m-as bucura sa se faca o echipa puternica, dar aud numai de plecari. de venit vine cineva?
Nu a avut niciun farmec acest comentariu daca nu ai incheiat cu ...u26 ! :))) Am un sfat, cand o sa mai inchei asa, sa nu uiti sa treci si anul..2025 ! :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.