Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
le-a schimbat alimentatia, ce va mai mirati atat?!
Pai citi ani de cariera au? se compara, mai potaie proasta? ia fa tu - de fapt, roaga pe cineva, ca *** - un clasament dupa eficienta (numarul de trofee raportate la anii de antrenorat) si vei avea o surpriza, *** care *** in loc sa te duca la scoala
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*..a luat trofee si cu Dinamo si cu Rapid, are mai multe trofe decat Regheblat
in semifinale cupei romaniei nu are cum sa joace Dinamo-fcsb.....daca Rednik nu are valoare, atunci nu mai are nimeni valoare in campionat, a luat campionatul atat cu Dinamo cat si cu Rai, oricum are mult mai multe trofee decat Regheblat....asteptam play off-ul:))))....si eu unul il astept linistit----
sufera rau ,zero ala
Interesant cum echipa asta cu foarte multi suporteri joaca in groapa cu 2000 de oameni in tribune in mod constant.Iar cealalta de care zici tu a avut peste 10000 la ultimele 2 meciuri.Si cand jucau in Bucuresi erau mai multi oameni la Steaua decat la voi, sau poate ai vostri stau pe acoperis la Floreasca...
fcdb se desfiinteaza in urmatorii ani daca nu vinde jucatori si mai mult de 1-2 pe an ,nu are cum sa vinda de valoare mai buna
sa stai sa te plangi ca steaua il are pe neubert mi se pare o prostie.acum cand poti spiona metode de antrenament medicatie si altele.da cauta ba si tu si modernizeaza te nu te plange ca in balada.zici ca reghe a ajuns pe luna dar ei nu au descoperit inca focul. nici chiar asa. eu ma bucur sa vad ca si alte echipe pun pregatirea fizica pe primul plan
adica dinamo aka rusinea romaniei,de aia vorbesti. da,este foarte suspect ca o echipa ca dinamop care este in pragul desfiintarii,este pe locul 3. acolo sunt suspiciuni. dar,nu este gata nimica. terminati pe locul 6,nu luati niciun trofeu si o sa il regretati pe stoican. stai calm,nimica nu este gata. practic,campionatul incepe abia in playoff. exact asa a facut pe666arda de antrenor rednic si in belgia cu standard liege in 2012. a fost pe cai mari in sezonul regulat iar in playoff a terminat pe ultimul loc si evident ca a fost demis. pai rednic este o pet55arda de antrenor: la astra nu a facut nimic,la petrolu la fel,nici la cluj nu a facut nimic. iar in strainatate,numai locurile 6 si 7 cu standard si genk. la dinamo aka rusinea romaniei,are parte de blaturi. tu acuma nici nu iti dai seama ce se poate intampla in urmatoarele luni. uite un scenariu realist:pierdeti 5 meciuri in mai putin de 3 luni in fatza stelei:doua in campionat,doua in cupa romaniei si unul in cupa ligii. pacat ca in cupa ligii nu am picat cu voi in semifinala,ca puteau fi 6 meciuri. terminati in liga 1 pe locul 6(cu stoican macar ati terminat pe 4 cu un lot mult mai slab). si evident,nu luati niciun trofeu. atunci sa te vad eu ce mai spui. pana acuma,nu s-a intamplat nimica deosebit.
cum au zis multi de aici...steaua alerga fara cap....acum cand e organizata e o forta. simplu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.