Alte știri din fotbal
Fede Valverde, explicații halucinante după conflictul cu Tchouameni, în urma căruia a fost spitalizat: „Astăzi am avut din nou un conflict. În timpul discuției...”
1
Conducătorul din Superligă, mesaj ferm după interesul lui Dinamo: „Nu vom intra în licitații”
0
Scene incredibile în centrul Clujului! Doi suporteri au intrat mascați într-un local și au atacat rivalii din oraș
0
Cutremur la echipa din play-out! Antrenorul este nemulțumit și vrea să plece: „Cred că e de ajuns. Am avut o primă discuție”
0
Știri din fotbal internațional
Manșa retur din semifinalele Conference League » Andrei Rațiu a scris istorie: Rayo Vallecano s-a calificat în prima finală europeană
0
Imagini senzaționale! Prințul William a „explodat” după golul din duelul european dintre două echipe din Premier League
0
Freiburg - Aston Villa este finala Europa League » Ce UMILINȚĂ în duelul englez!
0
Lovitură pentru Real Madrid: ratează El Clasico, după bătaia din vestiar
2
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
1
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Regulile pentru voucherele de vacanță în 2026: salariații nu trebuie să mai ...
Libertatea
Lideri religioși avertizați să „se pregătească” pentru dezvăluiri despre ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Doi români, profesori de matematică, și-au depus candidatura pentru ...
Libertatea
nzulitate ramane fcsb.....nu cupele europene nu a demonstrat nimika.,....si nici baiatu asta ca antrenor nu a demonstrat nimika,,,bagheta magica este=Neubert=prietenii stiu de ce....mai este o problema una mare tot, de ce Regheblat cere cu insistenta si medicul cu care a lucrat?????????????????.......lol, se vede la o posta ca sunt nereguli, pe care si un magar care trage la caruta le vede...doar idiotii si incopetentii de la FRF nu le vede , dar asta este situatia imi pare rau...incorectitudine....atentie mare B.Pandura a activat la Steaua si nu poate fi considerat ca are rea vointa impotriva stelei, daca B Panduru ca fost component a stelei spune acest lucru...ce mai este de zis????
pai in europa numai pe sange se fac acele teste. si sincer,de cand a venit reghe,doar 2 jucatori fug mai bine. dar aia din cauza ca aia doi l-au vrut pe radoi demis. atata tot.
baiatule...pe....urina, nu pe sange...sa se faca teste pe sange, nu pe urina..!
evident ca treaba asta cu doppingul este spusa asa la misto. nimeni nu crede in ea. pai Steaua a facut teste antidoping,in preliminarile e.l.,in preliminarile ucl,in grupele e.l.,in grupele ucl,in primavara europeana in optimile e.l. Steaua este singura echipa din Romania despre care se poate spune 100% ca nu este doppata. in schimb,ce s-a intamplat la dinamo aka rusinea romaniei in ani 2000 cu dopajul.......
suferi tare prostea,ramai o nulitate ,tu si fanii lui dinamo ,are bagheta magica si *** :)) hahah,sunt fericit si ma simt bine !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vitaminizarea, cate echipe din xampionat, isi permit sa cheltuie 2-300.000 € / an pentru vitamine? Ce ce au ramas setati pe dopaj, au o problema la mansarda, pai cat a jucat , Steaua, in competitiile europene sub comanda lui reghe, n-au iesit testele pozitive.
Corect.
Epo
Stiu cum sa sunteze controalele,ca softul de la vw.
asa este...toti cocalari stelisti zic de Galca ca a ajuns ppile in Spania.....si asta a jucat pe afARA MULTI ANI.....de ce nu-l cauta si pe asta sa plece pe pile:???:;))))))))))))).......in al doilea rand.....FRF ar trebui sa sesiseze si sa faca un control amanuntit...si sa se ia eventuale masuri...nu se poate sa mai fim mintiti la infinit.....cum dupa primul meci disputat ajung jucatorii la asemenea parametrii....???....oicum baiatu asta nu a demonstrat nimik nici la arabi nici la bulgari-----Piturca iata ca a fost rechemat inapoi, pe el de ce nu-l mai cauta nimeni???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.