Alte știri din fotbal
Îl cunoaște bine pe jucătorul luat în calcul de Dinamo și dă verdictul: „Poate fi, dar...”
0
Lovitură de proporții pentru Liga 2! Negocieri secrete pentru doi jucători din Superligă
0
Basarab Panduru, contrariat de noua cotă de piață a jucătorului pe Transfermarkt: „Nu dă nimeni banii ăștia”
3
Finanțarea-record de la bugetul local, aprobată în Superliga pentru noul sezon! » Steaua, surclasată
15
Știri din fotbal internațional
O inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane
0
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
3
Scandalul care zguduie Londra » Acuzat de hărțuire sexuală
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
3
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
LOBBY revino cat mai repede deoarece avem nevoie de tn -_- FORZA DINAMO
doi boi de bistriteni l-au imins pe Lobont la acea faza.
Nu sunt dinamovist,insa Bogdan Lobont e favoritul meu dintre toti fotbalistii romani. Pentru ca e valoros si pentru ca e un tip simpatic si cu bun simt. Ii doresc sa treaca cat mai repede si cat mai usor peste acest necaz. O sa-mi fie dor de paradele tale Bogdane!!!!!
1-1 steaua -cfr e f bun pt noi,dinamovistii; daca era corect craciunescu, oile vedeau mai multe galbene,toja si tiago intra tare , de galben mai mereu;ce scriam ieri , ca milogul moreno v-a lua galben pt cersetorie,iar cotonogarii goian/ghionea/lovin pt intrari dure ?
Desi sunt stelist, am un mare respect pentru Lobont, un mare portar si un om cu caracter. Capu' sus Lobby! Te asteptam inapoi pe teren cat mai repede!
sa-i uram refacere foarte rapida lui Lobont. va fi greu sa mai castige un loc de titular la Dinamo dar cum este un luptator poate reusi.
pentru accidentarea lui lobont o mare parte din vina o are dorel zaharia.am urmarit faza de mai multe ori.sa izbit de lobont ca un taur de corida nu atacat de loc mingea.dezechilibrarea care a urmat la facut(si arcuirea corpului in aer) pe lobont sa cada rau pe picior.
Plang si nu-mi vine sa cred ce i s-a intamplat capitanului nostru...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.