Alte știri din fotbal
Ce se întâmplă cu Anderson Ceara după transferul ratat la FCSB » Anunț de la Csikszereda: „Noi cunoșteam problema. Avem și alte oferte”
4
Ce a postat Anderson Ceara cu câteva minute înainte de anunțul lui Gigi Becali
1
Daniel Pancu, primele nemulțumiri la Rapid: „Nu putem face nimic în acest moment”
3
Gigi Becali, derapaj rasist la TV: „Ăștia care vin din țări africane nu înțeleg”
3
Știri din fotbal internațional
Decizie istorică la Campionatul Mondial » Noua regulă FIFA a provocat scandal în Turcia - Paraguay
0
Recordul de cel mai rapid gol la acest Mondial, bătut de două ori într-o seară
0
Turcia - Paraguay, deschidere de scor în minutul 2 + „Roșu” direct » Reporterii GSP transmit de pe stadionul din San Francisco
0
Brazilia - Haiti » Reprize diametral opuse ale naționalei lui Ancelotti
0
Lifestyle
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
3
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
S-a redeschis Cabana Omu. Noul administrator a lăsat iahturile din ...
Libertatea
România rămâne campioana inflației în UE, cu un nivel de aproape trei ori ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Fabrica de Țigări din Sfântu Gheorghe se reinventează: de la trabucuri și ...
Libertatea
Nu-s parte din niciun proces, tu atât ai înțeles!? Or fi ras judecătoarele de Talpan însă tare s-au mai bucurat pt hârtia moale pe care ASS pansat au tipărit “probele”, adică print screen de pe site-ul UEFA și Wikipedia :-))))
Respect domnului avocat Virgil Boglea!
dap ... de aia o vrut tartorul sa recuze completul de judecata !!!HAHAHA!!!
LE E TEAMA !!! le-a intrat frica-n oase .. acu' ca oprea e la rand la brutarie si nu mai are cine sa-i ajute !!!
Echipa puscariasilor *** berceni in frunte cu parnaistul criminal mustata vrea palmaresul echipei fanion...:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acum au si ASS pe cap..este parte in proces!! Au lelit-o baietii! Sa vezi plansete pe SL!! Am intrat un pic si m-am amuzat teribil de disperarea lor!!:))
Procesul se amâna oricum, e practic “cutuma” Justiției Romane sa înceapă cu o ... amânare. :-((( De asemenea “succesul” ASS pansat e zero, ca și relevanța lor, judecătorul a acceptat cererea spre analiza, fiind atât o obligație cât și o necesitate (hârtia moale pe care a fost tiparită cererea respectiva fiind la mare căutare in pandemie) ... :-))) In rest rămâne cum am stabilit: tic,tac,tic,tac ... :-)))
Ireal ca s-a ajuns aici si....inca o dovada ca i-a tinut cineva de 6 la furat! Asta nu-i avocat, e bomba cu ceas!:))) Bravo, Virgil!!
e clar ca nu le-a picat bine deloc !! ..si cu noile probe .. au o problema cat casa !!!
Assoc.SalvatiStana.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.