paolo14  •  10 Mai 2022, 14:31

@ magic4ever. Ce comentariu infantil...E bine, nenea cu cenzura?

vasileroaita
vasileroaita  •  10 Mai 2022, 14:29

Cu arbitraje corecte si fara satelitii lui Becali, CFR era campioana din ianuarie!!

paolo13
paolo13  •  10 Mai 2022, 14:26

Ce comentariu ***...

chronic_6_0
chronic_6_0  •  10 Mai 2022, 14:13
Postat de Alin-gabriel Uzuna pe 10 Mai 2022, 13:11

Fotbalul se joacă 90 de minute plus prelungiri si nu 85 de minute. Aceasta statistica de fapt ii face onoare FCSB si face de ras pe restul arătând cine are o pregatire fizică bună si o mentalitate pe măsură .Echipa Germaniei era lăudată si temută ptr acest lucru. FCSB nu are voie?

ei inca considera noroc.

cluj_cluj
cluj_cluj  •  10 Mai 2022, 14:13

Aici e vina lui DP. Ideea asta cu dam gol si ne retragem, el le-a bgat-o in cap. E clar ca daca lasi adversarii sa zburde in preajma careului tau, au toate sansele sa dea un gol norocos. Pana si becali stie asta, doar DP nu a inteles.

955666621130438
Scarlat Marian  •  10 Mai 2022, 13:25

*** ***, scris de celebrul Udrea. Bai Udrea, Stucane, bai dar de meciul Arges-CFR aveti ceva de comentat. Acolo a fost OK. De Arges-Steaua 2-3, cu gol marcat de Steaua in 90+3, ce ziceti? Nimic este? Pai vedeti unde sunt ***. Ati vazut pe Craciunescu, Porumboiu spunand ceva de penalty-uri la meciul cu CSU? Nimic. Daca era impotriva CSU erau calare pe TV, spunand ca moare vitelul in vaca, ca e ajuatata Steaua, etc. ***

5619018924792761
Alin-gabriel Uzuna  •  10 Mai 2022, 13:11

chronic_6_0
chronic_6_0  •  10 Mai 2022, 12:57
Postat de magic4ever pe 10 Mai 2022, 12:41

Fcsb este echipa de bulan0si...si daca mentionam si "greselile arbitrilor" in favoarea lui FCSB unde conduce detasat,ajungem la concluzia ca FCSB este o echipa de hoti bulan0si care nici macar nu meritau sa fie in play-off...o rusine de echipa care fura ca in codru si are noroc cu carul!

ti-ai varsat toata frustrarea aici. daca se intampla miracolul pe ghencea, tare sunt curios pe unde va ascundeti cu totii