Alte știri din fotbal
Al doilea antrenor care a plecat la finalul sezonului din Superliga: „Mulțumim și mult succes!”
0
Gigi Becali l-a „scuturat” pe jucătorul de la FCSB: „A făcut-o din prostie, nu din răutate!”
2
Florin Bratu, reacție după finalul de sezon: „Mi-a dat Sergiu Hanca mesaj după meci”
0
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există semne de întrebare”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Mai bine apelez la Maricel : )))
in glyfada ? ma lasi... unde, mai precis ?
Forta FC SPORT BUCURESTI !! : ))))
cheama-l pe dave sa ii arate cum se tine cheia de saispe.) ma rog, eu nici nu stiu cum arata aia.)
:) AM LOCUIT ACOLO.. ..SI DISTRACTII CA IN GASCA.. NU EXISTA..CEL PUTIN PT MINE.. NORMAL CA TRAIRAM SI VIATA DE NOAPTE K DUPA KUM SE VEDE.. DE N ANI SUNT CAM LILIAC..SI NU SUNT EMO :)))))0
mizerabila. nu am cuvinte.
Ce sa demolezi ma ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acum te crezi mecanic auto ? : ))))
just. il urmaresc de mult, cu maxima atentie. dincolo de implicatiile pozitive in fotbal, el a avut gura mare, a spus baliverne, a insultat in stanga si in dreapta, s-a bagat unde nu ii fierbe oala, etc, deci a mers din eroare in eroare, a ajuns acum intr-o fundatura. eforturile lui disperate de a pastra aparentele nu cred ca au sorti de izbanda. nu cred, e complicat ca CSA sa renunte oficial la sentinte. dar... DAR ! exista o solutie. unica. pacea de la Verdun ! un tratat de pace, el sa preia oficial clubul, sa plateasca ce e de platit, inclusiv despagubirile cerute de CSA, sa preia brandul, si sa isi continue treaba, pe Steaua, cu Steaua. nu pe Metaloglobus, cu FC Sport. in fine. e opinia mea.
Care Steaua? :)) Te demontez lejer, piesă cu piesă, dar nu ăsta este scopul meu, amice!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.