Alte știri din fotbal
Rapid - U Cluj, meciul zilei în Superliga » Echipele de start + Reporterii GSP transmit de la stadion
0
Capcană pentru Craiova! Ianis Zicu păstrează misterul în privința lui Denis Alibec
0
E gata să facă un pas în spate după eșecul suferit astăzi în Superligă: „Nu tragem de post!”
1
Păzea, vin „Șepcile roșii”! De ce U Cluj naște frisoane în Giulești: „Ar urma a patra, nu?”
0
Știri din fotbal internațional
On fire! Valentin Mihăilă a înscris al doilea gol consecutiv în 2026
0
Nottingham Forest transferă de la Manchester City! » Toate detaliile mutării
0
Judecătorul a refuzat solicitarea lui Real Madrid în cazul Negreira » Laporta: „Mă bucur că le-a închis ușa-n nas!”
0
Leeds - Arsenal, în etapa 24 din Premier League » Umilință pentru gazde
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Adriana Georgescu, avocata prinsă cu șpaga de 60.000 de euro a fost ...
Libertatea
gigist cu mintea franjuri.
De aici a pornit intoxicarea cu 11 mil.Deci aia din italia sunt niste pr00sti,anunta 13 mil,ca sa plateasca impozit mai mare ,iar gsp-ul are acces la actele contabile,la contract,stie toate clauzele.Vad ca tot o bagati ,poate poate o prinde la cineva.La fiecare articol,cu si despre transferul asta,bagati intoxicarea asta.
Ce mai stai ,denunta-l cat mai repede pe Ioan Becali ,si acesta se va intoarce la mititica ,caci nu are voie sa faca transferuri ! Simplu ca buna ziua! Hai curaj!
Exact ce ziceam!Nu indrazneste sa-i dea in judecata, dar incearca un santaj,poate poate ii arunca si ei ceva!Cu Giovani nu-i tine,poate GG ca e mai milostiv(sau mai diplomat),s-o ia cu binisoru si s-o ingaduie sa mai reprezinte jucatorii din cooperativa!
Sumele reale sunt„confidentiale”!Tine de secretul fiecarei firme!Ce arunca GG pentru prostime sunt doar„arogantze”!Sa ne aducem aminte de cate ori a„intors-o”el ca...a glumit!Mai ales ca el are si scutire de la„doctor”la plata impozitelor!
Nu avem cum sa știm cum a fost. Dar un lucru este fără îndoieli: ca lucrurile nu sau derulat fără ilegalitați. Becali și infracțiunea cea de toate zilele.
Are dreptate doamna agent, mafiotul ăla nu mai poate lucra în domeniu, după nenoricirile făcute, si anii de pușcărie serviți tocmai din acele motive...evident că mafiotul încalcă legea... cineva ar trebui să se sesizeze... să-l arunce înapoi la mititica pe giovani...dar la noi, orice e posibil, Piedone ăla parcă a ieșit iar primar de sector, deși fusese condamnat penal și nici măcar nu avea voie să candideze
Din 11 mil UTA ia 1,2mil.Matematica spunea ça lui GG raman 9.8mil.
Apropo...esti intro mare eroare !! Becali poata sa faca orice si sa discute cu orice presedinte de club doreste !! Sentinta penala ii interzice pentru o perioada sa semneze contracte de impresariat !! Referitor la Piedone, din nou nu ai inteles nimic !! Omul avea dreptul sa candideze pentru ca procesul sau nu s-a terminat si se afla in faza de apel, adica nu este condamnat definiv. Daca va aparea o candamnare definitiva, Piedone va fi suspendat din functie !!
Bun hai sa zicem ca la noi merge,dar la italieni,ca am intrat pe siteul clubului si acolo scrie clar 13 mil.Pai aia erau prosti sa plateasca mai putin si sa declare mai mult,ca sa-i incalte fiscul italian?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.