Alte știri din fotbal
Meci mare la Arad! Corvinul Hunedoara - Dinamo se joacă în această seară
0
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Echipe probabile
0
Csikszereda - CFR Cluj, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile + cote
0
Csikszereda, spulberată în Europa Cup » Prima reacție după ce a luat 8 goluri: „Asta e concluzia dureroasă”
0
Știri din fotbal internațional
Fiorentina - Frosinone, duel Drăgușin - Bîrligea în Serie A
0
Liverpool - Nottingham Forest, în etapa #2 din Premier League » Echipe probabile
0
Au făcut curățenie în propria peluză! Interziși pe viață: „Diverse cazuri de violență sexuală, fizică și psihologică”
0
Zeljko Kopic a spart tăcerea » Primul interviu in extenso, după ce a plecat de la Dinamo: „Nici nu mi-aș putea imagina acest scenariu!”
1
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Un bărbat din Marea Britanie, căutat de 20 de ani în SUA, a fost prins după ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
DIFERENTA INTELECTUALA E MARE, intre cei 2 mascarici! DAr daca e sai luam la critici, carfe este mai ***...conduce Prodanca *** !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu sunt fan Cornel Dinu dar in aceasta disputa nu pot sa iau partea uneia care *** bani in urma fotbalistilor *** aceasta nu nici un pic de respect la ea numai bani sa fie indeferen pe ce cai le obtine.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care culmi, fato, care culmi, daca si Alexa inseamna o adevarata culme atunci...nu imi este rusine nici cu Dinu, care imbatraneste urat insa, ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dinu a uitat ca, daca te bagi in troaca, te mananca porcii.
Dinu nu mai trebuie sa zica nimic, faza cu palmieru a fost destul :)))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Parca era interzisa asta pe GSP? acum e zeita voastra? Daca erati jurnalisti cu bun simt, nici nu postati astfel de articole, pai cine e ma *** asta sa vorbeasca de Cornel Dinu?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dinu poate spune orice, e bătrân, a trecut prin viata și a avut și greutăți, a rămas singur, poate avea circumstanțe. Plus ca a fost un fotbalist foarte bun și un antrenor cel puțin decent, deci zeci de ani în fotbal. Și are și ceva școală pe bune. Pe când Cap de Palmier are un trecut cu semnul întrebări, de când umbla prin vestiarele fotbaliștilor. Și acum nu cred ca e exclus când semneaza jucătorii cu ea.. Ca Stanciu prea pare exploatat :)). Fotbalist la 25 de ani în loc sa joci măcar la locul 10 din Italia sau Spania, tu mergi la cămile. Acolo sunt 2-3 echipe cât de cât decente, în rest e jale. Cariera ratata la 25 de anni
Dintre toate-majoritatea cunoscute-cea mai tare chestie pe care o zice roaba lui Dumnezeu-si slujitoarea lui Becali-Annamaria,e aia cu Dinu si ...generalul Buzea!Daca detaliaza?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.