Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu inflamează iar spiritele: „Gică Hagi nu a scos un fotbalist în 15 ani, e vina lui!”
2
Victor Angelescu, detalii din mercato: „Ar vrea să joace din nou aici”
1
Concordia Chiajna s-a despărțit de Andrei Cristea și a numit imediat noul antrenor
0
La concurență cu debutul Mondialului! Tudor Băluță la show-ul „Regelui trapului latino”
2
Știri din fotbal internațional
SUA - Paraguay, primul meci din grupa D la Cupa Mondială » Reporterii GSP transmit de pe cel mai scump stadion al Mondialului
0
Jovo Lukic a încurcat planurile gazdei Canada! Prima remiză a Mondialului din 2026
12
Poveste hollywoodiană a lui Jovo Lukic: de la „dușmanul golului” la reușită la Mondiale! De ce-i place zacusca și cum a dat foc unei mașini în copilărie
0
Courtois, anunț înaintea debutului Belgiei la CM 2026: „Mă gândesc să predau ștafeta”
0
Lifestyle
Fotbalistul din naționala lui Hagi s-a căsătorit cu Ami » Imagini de la eveniment
4
A deschis balul la Campionatul Mondial din 2026, dar soția lui a furat toate privirile pe Azteca: „E momentul tău!”
0
„Alona”, rivala care i-a făcut coșmaruri Simonei Halep, îndrăzneață în Grecia: „Pe curând, Mykonos”
3
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Pacea cu Iranul, din nou în pericol: SUA avertizează că exclud fonduri sau ...
Libertatea
Pîslaru: 40% dintre români la vârsta activă nu lucrează - și cel mai greu ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
Tuta vrea ea atâta!!! Să vedem cât îi va da "justiția independentă ".Păcat mare de Reghe,care-i asociat cu atarnatoarea asta!!!.Alexa știe de ce!!!!
Ba da mai poti scoate atatea prostii pe gura aia? Daca nu era la FCSB nu il transfera PARMA sau alta echipa cat de cat! Doar de la FCSB poti prinde un asemenea transfer / contract! Am scris cu litere mari numele echipelor... poate te luminezi si tu!
Posibil sa fie, este o ferma de postaci care intra pe câteva conturi “moderate” cărora le-au crescut profilul, și le-a demolat Adriann: Silvio, Oja, Luciann, Titi.Știrbu, Lupu68 și evident cele cu Ștrul și Randoom de pe care înjura. Câteodată este un singur postac la mai multe tastaturi, altădată doi, maxim 3, depinde cum intra la program, e ceva gen video chat. :-)))
Tu esti Strul?
Acesti 350000 sau cat or fi, sa-i dea Gigi si Ioan Becali. In mod indirect, ei au rupt contractul de impresariere.
Nu, nu-i ala la care te gandesti tu! Dar poti sa scoti masina linistit din garaj, daca ai declaratie! Sau doar jantele!:))
asa cum le respecta DDB in relatia cu angajatii lor ! ori pleci fara nimic ori pleci cu cat iti dam ,altfel iti rupem si capul etc !uite unde sunt lupii moralisti !
probabil , a considerat ca ai avut un mesaj sexist !:))
Aparusi randume?
O ambiție prostească, de orgoliu ce ar putea fi folosită în alte scopuri, poate mai elegante și mai cinstite. Se bate pentru o sumă atât de mică față de averea ei. Se transformă într-un avar , un harpagon sadea. Mai mare rușinea. O femeie inteligentă ( cel puțin așa se arată...) ar fi găsit o modalitate mult mai elegantă de ale da peste nas celor care au înșelat-o ...Este efectiv răzbunarea femeii geloase , înșelată de iubit...Mai mare râsul...Păcat..., părea o femeie deșteaptă care știe să câștige, dar să și piardă onorabil...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.