Alte știri din fotbal
Note GSP la CFR Cluj - Dinamo » Cine a fost MVP-ul neașteptat al duelului din Gruia
1
Andrei Nicolescu aruncă prosopul: „Nu mai putem spera la titlu. Ne-am retras după gol. Se vor schimba niște linii și mentalitatea”
4
„Parcă juca Barcelona cu o echipă de Liga 3!” » Pancu a intrat în conflict cu jucătorul de pe bancă: „Nu accept astfel de ieșiri”
4
Ce spun jucătorii lui Dinamo despre șansele la titlu, după remiza de la Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Învins de Chivu, Fabregas e mândru: „Credeam că am organizat un amical”
0
Întrebat despre șansele la titlu, Chivu a răspuns cu o ironie pentru Allegri
0
Răsturnare formidabilă, cât un titlu, în Como - Inter! La 0-2, echipa lui Chivu a început să înscrie la fiecare șut pe poartă
6
Ionuț Radu a fost zdrobit pe teren propriu de penultima din Spania » A luat primul gol în minutul 4: cât s-a terminat
0
Lifestyle
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
4
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
Prima reacție din Rusia după ce Viktor Orban a pierdut alegerile din ...
Libertatea
Castelul din Carpați, redescoperit pe un traseu spectaculos. Misterele ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Fan Courier a închis toate agențiile din țară: clienții nu vor mai putea ...
Libertatea
buget de 2 milioane? hm...interesant! nu vreau sa dau nume, dar sunt echipe cu traditie care nu au un asemenea buget si fac trialuri prin parcuri si savanele din africa.
Navodariu si-a luat palmier ambulant
US 25 & UCL Forza STEAUA Sa latre cateiiiii :))))))))))))))))
prodanca tine cu aia care au treninguri mai faine :)))))))))))
este Prodanca Dinamovista cum sunt eu stelist :)))))))))))))))))))) ea a zis ca o sa faca tot ce sta in putina sa i-a jucatori valorosi pt barbasu, cand n-o mai fi barbasu in liga 1, abia atunci putem spune ca e dinamovista, daca era dinamovista, aducea si ea macar 3-4 jucatori de valoare, nu din cate am auzit ca vroia sa ni bage pe gat pe Rocha,Costea,Nikolic :)))))))
la*
titlu o sa-l i-a ori CFR-ul ori voi din nou, orikum favorita la casele de pariuri ar fi CFR pt ca ei castiga din 2 in 2 ani
De ce continuati sa ziceti 5telisti, 5teaua? Pt cele 5 victorii consecutive impotriva voastra? Vedeti ca l-a cum decurg lucrurile vara viitoare o sa devina S7eaua.
bine ,nu am cu cine,esti fixat !!!
Da-ti jos ochelarii de cal prietene. Mai ramane sa imi spui ca Becali e victima justitiei si e la parnaie nevinovat. Prodanca a incercat sa bage mortu-n casa la Dinamo dar s-a prins Anghelache ca la securitate invatai si lucruri utile, cum ar fi sa depistezi o stoarfa care incearca sa te traduca. In rest lui Selymes ii lisestea perecea de oo, cred ca i le tine Prodanca in buzunar, i le da doar de sarbatori. S-a mai bifat un satelit. La U Cluj n-a tinut mult ca aia au personalitate Jud. Constanta ar trebui sa isi schimbe culorile locale in rosu si albastru nu de alta dar se mai uite copii inocenti care nu stiu ca privesc teatru TV.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.