mosh_gerilla.1948  •  17 Octombrie 2022, 21:34

„Compagno n-a punctat încă în Conference League, unde oricum FCSB nu mai contează.” ... Dacă ar fi punctat, am fi vorbit acum de un...1-10!

guimaraes1.0  •  17 Octombrie 2022, 21:26

Garita nu cumva este ala care a ras de apararea clonei sportive cu drept de custodie universitara?ne lamuresti tu ligio ori mitrea silva sau papp daca garita asta e fotbalist sau doar un jucator care practica acest sport?

guimaraes1.0  •  17 Octombrie 2022, 21:11
Postat de 666piturca pe 17 Octombrie 2022, 19:41

Sunt putin dezamagit... articol postat acum 5inci minute, si nici o observatie pertinenta de la Catalynn__...? E frumos asa...? Dl. Talpan, învârtiți putin șurubelnița! Baiatul e epuizat.

Inainte sa mai bhai pe aici de altii bai zecesebist prostanac sa- i citesti comentariile balariei anticenzurate.hi5 de doua ori si mainile sus ba 0-10.respect silkeborg!

legio.sud
legio.sud  •  17 Octombrie 2022, 21:06
Postat de albvioletforever pe 17 Octombrie 2022, 19:55

Asa... distrugeti si pe Compagno nu numai pe Isfan si Garita.

Adică Garita e jucător sau fotbalist , lămurește-ne …

guimaraes1.0  •  17 Octombrie 2022, 21:06

Camping asta a fost inexistent aseara noroc cu penaltyul ala prostesc cand s-a mai auzit de el in afara de prezentarea echipelor la inceput de reprize.

VanBasten
VanBasten  •  17 Octombrie 2022, 20:50

O avere...7.5 milioane de lei a scos Gigi de la saltea. Numai City si PSG transfera pe sume din astea "fabuloase". In alta ordine de idei, Silkeborg conduce cu 3-1 la pauza, pe Randers. Doua goluri Jorgensen, care i-a dat si lui 10sebe tot doua la Bucuresti.

legio.sud
legio.sud  •  17 Octombrie 2022, 20:30

“ E inteligent , e șmecher “ bă pandurule șmecheria tu o încadrezi la “ calități “ ?!? Bă lăsați-va … la Craiova dacă GG nu trimitea arbitrul bucureștean (R.Petrescu ) in autocar cu echipa nu mai era șmecher compagno al tău !

valentindragobete
valentindragobete  •  17 Octombrie 2022, 20:16

Oare de ce prostia unor "cronicari" GSP este mult da' mult mai mare decât a altora? Din exemplele "cronicarului" bătător de câmpuri, din 4 goluri trei au fost date din penalty! Uite așa a dus italianu' echipa jijiului pe 7, altfel rămânea, după vai de el de cronicar, la egalitate cu penultima clasată! Știa el, barbu "cronicaru", că toate loviturile ale de penalty erau ratate !

zetanu
zetanu  •  17 Octombrie 2022, 20:16

Avand in vedere ca ZeCeSB are meciul si penalty-ul, unele de cascadorii rasului, are toate sansele sa fie cum era Camataru pe vremuri...un alt maaaare atacant, un gigant!