Alte știri din fotbal
Cine transmite la TV Turcia - România, baraj pentru Campionatul Mondial
0
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații: mesajele din vestiarul „tricolorilor”
22
Lotul Turciei pentru baraj: Montella a lăsat 7 jucători pe dinafară, inclusiv doi titulari!
0
„Pronostic? 3-0!” » Fosta mare speranță a fotbalului din Turcia nu ne dă nicio șansă
0
Știri din fotbal internațional
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Gesine Weber, cercetătoare la Centre for Security Studies: „Dacă Europa ar ...
Libertatea
PSD-FCSB tot PSD Hrebenciuc este mâna dreaptă a stăpânului de la fermă la echipa fără nume .așa că mai puțin cu acuzații la alții ciocul mic.
Lasa ma Tam-tamul ca vine cutremurul la sudisti, ti-am mai spus!
Nu bai georgica! S-au dus in Ukraina!
Bine, macar o doppietta. Nici asta?! Hai doar un gol, ca e jucator de milioane.
Acolo unde evolueaza PSD Rapid SI PSD Cfr. Acum sa nu ma intrebi unde evolueaza cele doua !!!!!!
Asa sa fie! Sper să ai dreptate!
Așteptați mult și bine , până acum a realizat duganzic și cel mai aproape a fost Ivan , dar mâine markovic vă mănâmcă ficații , tamm o să-l viseze o săptămână .
Unde evoluează PSD Craiova , meltene ?!!
*** … trebui să vrea și alții , metre …
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fcdbui îi este frică de cumulul de cartonașe galbene... Suspendările ca urmare a primirii de cartonașe roșii nu le mai ia în calcul - dacă nici Edjouma nu a fost eliminat păi atunci nimeni nu va mai fi. Iar arbitrul de la meciul de mâine cu Universitatea, VA FACE TOTUL ca să se reabiliteze față de Fcsb (de-asta a fost delegat probabil) după meciul arbitrat de el UTArad - FC Fcsb...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.