Comentarii (30)
lake1001  •  18 Mai 2020, 21:15
Postat de felix_grandet pe 18 Mai 2020, 19:52

Poză cu Jiji și agitatorul MM pe un articol despre plecarea lui Chindriș la Valencia. :)) Penibil!

Corect, mai bine puneau o poză cu Prodanca în Dubai, la plajă :):)

lake1001  •  18 Mai 2020, 20:50
Postat de jackryan pe 18 Mai 2020, 19:21

l-ati vazut pe prostul ala de randoom care a postat ieri toata ziua pana la 3 dimineata ???????????

Da , l-am văzut, era in tură de noapte in redacţie. P.s. A ajuns ca Ieftimie să vîndă jucărori in Europa iar Becali pregăteşte actele de pensionare pentru Tănase ....Mişto. Felicitări Ieftimue !

albalbastru72  •  18 Mai 2020, 20:35

Tare rau ziaristul ,,ar prefera Valencia FCSB -ului''.Asta are masca pe creier(nimic nu intra,nimic nu iese).

Alumin Ruginoiu  •  18 Mai 2020, 19:37
Postat de Alice Popa pe 18 Mai 2020, 19:25

Asta e bancul mileniului!!!!!!!!! Tu ori esti beat, ori esti prost, ori esti orb, ori esti gigist!!! Adica... tot aia...

Era suficient gigist ... Mai puțin orbecăiala , dar prietenii îi spun Stevie Wonder ...

jackryan  •  18 Mai 2020, 19:20

cand am vazut poza ..credeam ca ramane iar fara MM

Mario Durm  •  18 Mai 2020, 22:21
Postat de Manu Ion pe 18 Mai 2020, 21:43

Apa de ploaie !!!!!! Va întreb domnilor de la gsp : unde e Ianis Hagi ? Unde e Ivan ? Unde e Pușcaș ? Unde e Pascanu ???? ETC !!!! Pana mai ieri tot voi scriati ca va ajunge la Barca, Real, Liverpool etc !!!!!! Acum se roagă de Gigi Becali săi ia la fcsb ca sa le crească cota !!!!!!!

Cine se roaga bai baiatule de oier? Ce-ai fumat?

lake1001  •  18 Mai 2020, 21:05

Cine îşi mai doreşte sa vină la fcfcsb? Ori esţi trecut de 35 de ani, ori esti zero ca fotbalist şi ţi se oferă şansa ca să ai cazare si masă gratuită . Ex: Adi Popa sau Man, Coman si Tănase.

hazdrubal22  •  18 Mai 2020, 20:51
Postat de theinvincible pe 18 Mai 2020, 19:52

alpine,***,dar nici chiar asa. pai Steaua in 2008 a pierdut un campionat fiindca a facut egal cu Steaua 2 aka gloria buzau. Steaua a primit titlu pentru cea mai cinstita echipa din istoria omenirii. unde ai mai vazut tu sa pierzi campionatul jucand cu echipa a 2-a? Steaua termina pe locul 6 in campionat si era singura echipa care ajungea in grupele .l.,toate celalte fiind eliminmati de pescari gen malmo sau bucatari gen dudelange inca din primul tur sau din preliminarii.

Are dreptate bai nea gulie, nu te mai inflama aici.

felix_grandet  •  18 Mai 2020, 19:52

Poză cu Jiji și agitatorul MM pe un articol despre plecarea lui Chindriș la Valencia. :)) Penibil!

Alice Popa  •  18 Mai 2020, 19:25
Postat de theinvincible pe 18 Mai 2020, 19:17

pentruca jucam cinstiti si nu facem blaturi ca cfr. puteam cumpara meciul cu iasi si eram campioni.

Asta e bancul mileniului!!!!!!!!! Tu ori esti beat, ori esti prost, ori esti orb, ori esti gigist!!! Adica... tot aia...

  • 1
  • 2
  • 3