Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
Steaua trebuie sa scape de "cioban". Oameni cu bani care vor sa investeasca in Steaua sunt si se vor gasi mereu. De asta lucrul asta are nevoie Steaua - Jos "ciobanul".
mare caracter anghel ordanescu:X
Nea Puiu sa lase ciocu` mic, sa pupe icoanele si sa ne lase
Daca erai tu. marele Iordanescu. ai fi facut ce ai facut si la Rapif!! Ai dori "moca" sa vii la Steaua si sa faci performanta pe nanii altora!! Ce se mai aude de "gasca de generali de la MI"? Numai te pun pe tine boss la Steaua? Si cand imi aduc aminte de un Steaua-Farul 2-2, un adevarat "Blat" cand jucai si dumneata!!
asa si pe cine intereseaza asta ?
gaz metan daca vrea ar fi cea mai puternica echipa financiar din tara,daca ROMGAZ SI TRANSGAZ ar investi la puterea lor maxima la medias , unde este resedinta gazului metan din toata tara , mediasul ar putea avea bugetul echipelor real madrid, barcelona,manchester united ,. eu cred ca mediasul va deveni o echipa f tare la anul , mai ceva cum o fost CFR cluj pe vreamea lui andone .. ce joc bun are gazu cu jucatorii astia anonimi , inchipuitiva medisul cu alti jucatori mai scumpi . va domina liga1
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.