Sa înțeleg ca dumnealui își va apăra clubul in derbyul de Duminica cu CS Afumați!?

ionica007
ionica007  •  07 Mai 2021, 18:49
Postat de corectu pe 07 Mai 2021, 16:08

În prima repriză trebuiau eliminați Braun(la faultul grosolan asu- pra lui Olaru;s-a dat penalty) și Meleke(fault asupra lui Buziuc scăpat spre poartă;trebuia dat cartonaș galben și era al doilea).Cum mai jucau botoșenenii o repriză întreagă fără 2 jucători? Înainte de a aduce acuze informați-vă care au fost rezultatele celor 6 meciuri din campionatul trecut(Steaua-Botoșani). Precizez că analizele au fost făcute de specialștii în arbitraj.

Serios?!...:)... Fazane, astfel de faulturi sunt intalnite foarte des pe terenurile de fotbal, iar aprecierea ''grosolaniei'' faultului depinde de mai multi factori. N-o sa-ti fac eu educatie gratis, asa ca documenteaza-te. Brown merita intr-adevar galben, dar e cale lunga pana la a elimina un jucator pentru atata. Iar in privinta celuilalt cartonas, sa fim seriosi...:)... Este doar o banala contra la minge...

10153267892110559
Dumitru Ciobanu  •  07 Mai 2021, 17:43
Postat de kuba pe 07 Mai 2021, 17:25

Aia nu sunt specialiști in arbitraj. Sunt sLuugi, la fel ca tine!

Nu spune nimic de negoțul cu jucători Iftimie -Becali așa a fost scenariu să primescă și al doilea penalty ca nu cumva să apară un BUNICĂ să le strice jucăria.O mizerie nu fotbal și cu contribuția arbitrului.

kuba
kuba  •  07 Mai 2021, 17:25

siriussirius
siriussirius  •  07 Mai 2021, 16:59

Bravo Vikusic ai merita sa joci pentru raspunsul pe care l-ai dat pacat ca il ai patron pe ***

gicab
gicab  •  07 Mai 2021, 16:58

Cine se aseamănă se aduna

adook
adook  •  07 Mai 2021, 16:49

schimba-ti numele in gigistu bai nesimtitule.

corectu
corectu  •  07 Mai 2021, 16:08

700965866674997
Lucian Dumitrescu  •  07 Mai 2021, 15:54

FCSB este acuzată că are sateliți dar nu sateliți au fost cei care iau luat campionate Gloria Buzău, Unirea Urziceni,Viitorul ,chiar si Voluntarii sau Clinceniul.Cati din sateliți lui CFR iau încurcat va spun eu niciunul

alenb
alenb  •  07 Mai 2021, 15:44
Postat de lupu68 pe 07 Mai 2021, 14:39

Asadar s-a dat arama pe fata si in legatura cu Sepsi. Nu numai ca se pregatesc sa mai dea inca 3 puncte pe tava CFR-ului (acum au lansat telenovela Bouhenna, doar ca sa distraga atentia), dar incearca sa-i dea un branci FCSB-ului prin orice mijloace. Ce rusine de grupare fotbalistica! Fara a mai vorbi de anti-fotbalul absolut jalnic pe care il practica. Cer scuze oricui daca sunt subiectiv, vad fotbal de vreo 50 de ani si din punct de vedere strict tehnico-tactic, mie asa mi se pare.

Pana una alta si-a data arama pe fata Botosenii, care, pe langa Clinceni, asigura 6 pcte lui FCSB. Circu asta cu facut rost adversarului de un 2-0 repede, provocat penaltyuri etc ca pe urma la 0-2 si 1-3 sa te trezesti sa ataci in valuri a fost o regie bine pusa la punct. Cat despre Sepsi, ea lupta pentru loc european deci lupta pentru ea, nu pentru CFR. Despre Vukisic, baiatu se cam contrazice, spune ca el nu a negociat dar reecunoaste ca impresaru lui a vorbit cu patronul lui Sepsi, de parca impresaru n-a vorbit in numele lui :)).