Alte știri din fotbal
FRF a amendat Csikszereda, două cluburi mari din Ungaria vor să o plătească: „Este inaccectabil”
0
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
Știri din fotbal internațional
Panduru a „urecheat”un jucător de la FCSB; „Nu rezolvi nimic”
0
Cum văd turcii remiza dintre FCSB și Fenerbahce: „Puteau marca două goluri”
0
Două anunțuri importante la FCSB: „El intră duminică, el debutează cu Botoșani”
0
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Cu durere in suflet va spun, mergem spre liga 2 si faliment.
Incertitudinea,haosul si neprofesionalismul perpetueaza la clubul Dinamo...!Si asta pana cand monstrul de la Rin,va gasi(oare..!?) sa vanda actiunile,daca nu va fi prea tarziu si cu repercursiuni dramatice,pentru club..!
Sunt atatia antrenori liberi de contract iar Dinamo nu gaseste antrenor ! Nu inteleg ce se asteapta ! Prunea, numai vorbe dar fapte nimic ! Puneti-l domnilor pe Multescu sa Moldoveanu si sa terminam cu incertitudinea asta !
Doar Multescu, numai Multescu...
Da cu Grigoraș ce au de nu il ofertează ???????? sau pe Ganea ????
Cu Dorinel MUnteanu Dinamo se bate la Titlu ! Sa ma invitati la ultima etapa in loja ! O sa astept invitatia prin GSP-live !!! Hai Prunea nu mai astepta ! Dorinel va creea grupul Dinamo !
Singuru care poate redresa corabia in situația actuala cu un lot debusolat si e liber de contract e Multescu
Bai, daca din fcsb scoti s-ul, mai ramane doar fc Botosani!:)))
afara cu Pruna Poate sa vina orice antrenor rezultatul la finalul campionatului va fi acelasi: retrogradare directa de pe ultimul loc 100%. Oricum nu vine nici un antrenor la Dinamo daca are macar o farima de minte. S-a terminat cu Dinamo
MULTESCU !!! sa plece danciulescu si prunea !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.