Alte știri din fotbal
Oferta de 4 milioane de euro pe care Becali a refuzat-o: „A cerut 20”
0
Au intrat utilajele pe stadion imediat după „finala” de titlu din Superliga » „Oblemenco” va fi modernizat
2
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele probabile
0
MM Stoica, mesaj tranșant după titlul Craiovei: „Mulți m-au întrebat asta” » Ce a spus despre Dinamo și Rapid
6
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho vrea să transfere un atacant la Real Madrid » Jucătorul de clasă ar putea ajunge gratis
0
Cutremur la Liverpool: jucătorii au cerut concedierea lui Arne Slot » Antrenorul care a făcut minuni în acest sezon este favorit să-l înlocuiască
1
Naționala calificată la Mondiale fuge din calea Ebola » A anunțat noua „casă”
0
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Dan Plaveti, tehnocratul conectat politic pus în fruntea unor companii de ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
sa-ti dam la muye............du-te pe siteurile echipei talr....nu mai paraziya pe aici
blondule, iar te-a pus sefu tau sa scrii pe forum?
Bill Gates este noul patron al Craiovei. A facut acest pas pt a promova mai bine brandul Microsoft in Europa de Est. Are si palmaresul pt ca Mititelu i l-a vandut in aceasta seara pt suma de 1$.
tu nu vezi ca deja au uitat :)
Asta i-a caracterizat tot timpul pe doljeni, vanzarea prietenilor, a semenilor, atacul si barfa pe la spate..... Vai de ei, astia sunt tot in evul mediu cu gandirea si cu demnitatea, in special astia care se bucura de succesul lui Mitica pe spinarea primaritei nescroace. Aia a castigat cu Mititelu de mana, nu cu Camataru sau Magaru. Ieri o laudau Nasu si Mitica pt ca l-a pus pe mititelu la punct. Are de ce rade acum toata tara cu natia asta de juveti jalnici
Tu erai scapat demult, dar nu de Mititelu, ci de la Podari...... Penibilule, cum poti sa zici Forza Stiinta, cand Piturca al tau a distrus-o? Acum coabitati cu Mitica si cu Sandu.... Asta nu e Stiinta, ci un surogat camataro-magaru-olguto-mitic............
Pentru toti fanii indecisi sau manipulati: daca Sandu este de acord cu aceasta "noua" Craiova noi toti, pana la ultima suflare, trebuie sa fim impotriva ei! Daca Sandu o uraste pe cealalta, fiti siguri ca ea e Stiinta.
forza STIINTA in sfarsit am scapat de mititel
Doamne unde traim! Baaa, in urmatorii ani o sa aveti ca la Timisoara 5 6 echipe :)) vai de mamele voastre de oameni cu lubenita in creieri, se creeaza precedentul si voi aplaudati, vai de mamele voastre . Ramaneti ma voi cu orasu vostru cu echipele voastre clonate si muriti prosti. Noi, suporterii Stiintei care am batut mii de km cu sau fara bani pt echipa asta nu mai suntem interesati de acest sport! Adio "fotbal" Stiinta suntem noi!
mi se pare ca miroase a invarteala! daca nu gresesc,cel care sa luptat cu smenarii din fotbal este mititelu! asta a castigat ,echipa lui,nu alta facuta de nu stiu ce papagal! bun sau rau ,echipa lui mititelu e cea cu mostenirea a tot ce reprezinta craiova aia de o stim cu totii! maxima! alta echipa ,alta decat a lui mititelu,nu are cum sa joace direct in divizia b!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.