Alte știri din fotbal
Toate transferurile verii în Superliga » Craiova își subordonează rivalele
7
Arbitrul înscris în partidul lui Emil Boc, delegat la Supercupa Craiova - U Cluj. Reacția oltenilor
1
Arbitrii se revoltă, cu 7 zile înainte de reluarea Superligii: „Ne apucăm de Uber! Câștigăm mai puțin decât un livrator și ne înjură toată lumea”
3
Dinamovist pur-sânge, mesaj pentru Eddy Gnahore: „Bravo!” » A ajuns la vorba lui Cornel Dinu
2
Știri din fotbal internațional
Moment de cotitură! Și-a dat demisia după 9 ani pe banca naționalei: „Mândru că am contribuit la cele mai mari succese ale fotbalului nostru”
0
Lisav Eissat a confirmat transferul: „Mi-au prezentat un plan clar”
0
Protest după eliminarea Braziliei: „Respectați istoria singurei pentacampioane mondiale!”
0
Omul care ia pe cont propriu eliminarea Selecao cere să fie iertat: „Nu este corect să mă ascund”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
3
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
8
Cum a reușit profesorul Mihail Iordache – Bossul din Câmpina – să scoată pe ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
sa-ti dam la muye............du-te pe siteurile echipei talr....nu mai paraziya pe aici
blondule, iar te-a pus sefu tau sa scrii pe forum?
Bill Gates este noul patron al Craiovei. A facut acest pas pt a promova mai bine brandul Microsoft in Europa de Est. Are si palmaresul pt ca Mititelu i l-a vandut in aceasta seara pt suma de 1$.
tu nu vezi ca deja au uitat :)
Asta i-a caracterizat tot timpul pe doljeni, vanzarea prietenilor, a semenilor, atacul si barfa pe la spate..... Vai de ei, astia sunt tot in evul mediu cu gandirea si cu demnitatea, in special astia care se bucura de succesul lui Mitica pe spinarea primaritei nescroace. Aia a castigat cu Mititelu de mana, nu cu Camataru sau Magaru. Ieri o laudau Nasu si Mitica pt ca l-a pus pe mititelu la punct. Are de ce rade acum toata tara cu natia asta de juveti jalnici
Tu erai scapat demult, dar nu de Mititelu, ci de la Podari...... Penibilule, cum poti sa zici Forza Stiinta, cand Piturca al tau a distrus-o? Acum coabitati cu Mitica si cu Sandu.... Asta nu e Stiinta, ci un surogat camataro-magaru-olguto-mitic............
Pentru toti fanii indecisi sau manipulati: daca Sandu este de acord cu aceasta "noua" Craiova noi toti, pana la ultima suflare, trebuie sa fim impotriva ei! Daca Sandu o uraste pe cealalta, fiti siguri ca ea e Stiinta.
forza STIINTA in sfarsit am scapat de mititel
Doamne unde traim! Baaa, in urmatorii ani o sa aveti ca la Timisoara 5 6 echipe :)) vai de mamele voastre de oameni cu lubenita in creieri, se creeaza precedentul si voi aplaudati, vai de mamele voastre . Ramaneti ma voi cu orasu vostru cu echipele voastre clonate si muriti prosti. Noi, suporterii Stiintei care am batut mii de km cu sau fara bani pt echipa asta nu mai suntem interesati de acest sport! Adio "fotbal" Stiinta suntem noi!
mi se pare ca miroase a invarteala! daca nu gresesc,cel care sa luptat cu smenarii din fotbal este mititelu! asta a castigat ,echipa lui,nu alta facuta de nu stiu ce papagal! bun sau rau ,echipa lui mititelu e cea cu mostenirea a tot ce reprezinta craiova aia de o stim cu totii! maxima! alta echipa ,alta decat a lui mititelu,nu are cum sa joace direct in divizia b!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.