Alte știri din fotbal
Schimbare de situație » Anderson Ceara, aproape de o echipă din play-off: „Noi îl vrem”
0
Andrei Nicolescu pune tunurile pe jucătorii lui Dinamo
0
Mirko Pigliacelli a refuzat să plece de la Catanzaro » Transferul italianului a picat
0
Poli Timișoara a transferat și la birouri: „Om de cuvânt ca „Lordul” Pădureanu”
1
Știri din fotbal internațional
Croația - Portugalia, în 16-imile de la Mondial, se joacă fix la un an distanță de la moartea lui Diogo Jota
0
„Suntem încă împreună” » Mesajul scurt al lui Messi după ce a scris din nou istorie la Mondial
0
Încă un selecționer OUT, după eliminarea de la Mondial?! Reacția surprinzătoare
0
Titularul Braziliei a rămas blocat când a fost pus să rostească nume de jucători japonezi
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Cand o astfel de statistica e facuta *** , ma si mir ca socoteala e asa stransa !!!!! Omul a calculat acolo ce i-a placut si ce nu i-a placut grupului pentru care a facut asta, pentru ca e o chestie...COMANDATA !!! Sunt curios daca sunt prinse penalty-ul inventat la Viitorulu, henturile lui Hamroun, zecile de galbene pe care jucatorii nu le primesc , golul din offside dat cu Dinamo, neeliminarea lui ....cine credeti , Pintilii si cate si mai cate !!!! CU SIGURANTA , NU !!!! Apoi in ce calitate face el acea statistica ? Pentru asta trebuiau cooptati sa zicem 6 arbitri trasi la sorti, puse si fazele pe care ei le ocolesc si sa vedem atunci rezultatul !!!! ??? Va iesi ca a fost cea mai protejata si ocrotita echipa ! Si ca sa vedeti ca totul e o campanie pro fcsb in care sunt bani la mijloc uite un alt ex : ...”....... FRF și LPF nu sunt echidistante » Şumudică va fi judecat pentru gesturi obscene. Stanciu nici măcar nu a fost convocat...” NO COMMENT !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
eu nu vad multzi anti-stelisti .. sunt si d'aia dar cei mai multzi sunt antifcsbisti
vreau sa-ti reamintesc un lucru ..in acel an ...englezii erau suspendati ...STEAUA a avut un NOROC chior ...nu au intalnit nici o echipa din campionatele puternice in acel an .... ITALIA , GERMANIA , FRANTA ANGLIA ( ERA SUSPENDATA ) , PORTUGALIA ...A INTALINIT-O PE BARCELONA IN FINALA CARE AVEA 108 ANI ...SI CUM A CASTIGAT ACEL MECI ....ASA CEVA SE INTAMPLA ODATA LA 1000 DE ANI ...
performantza inegalabila in europa .. 23 de meciuri consecutive fara victorie .. record istoric absolut al competitziei .. golaveraj -39 .. 4 victorii in 7 partcipari .. pai pana si unirea urziceni si cfr cluj a facut 'ceva' in europa spre deosebire de aprozarul fcsb 2003 s.a. aka jucaria puscariashului carturar
Văd că pe site-ul gsp sunteţi mulţi antistelişti, doar pe stadion sunteţi subţiri sau faceţi biletele foarte scumpe când jucaţi acasă de frică să nu se umple stadionul cu stelişti.
performantza inegalabila in europa .. 23 de meciuri consecutive fara victorie .. record istoric absolut al competitziei .. golaveraj -39 .. 4 victorii in 7 partcipari .. pai pana si unirea urziceni si cfr cluj a facut 'ceva' in europa spre deosebire de aprozarul fcsb 2003 s.a. aka jucaria puscariashului carturar
Poate ne zic si nou acesti ziaristi cu ce se DOPEAZA CEI DE LA FCSB ....am vazut in meciul cu dinamo ....in min 80 alergau de rupeau pamantul ....nu am vazut la nici o echipa de fotbal asa ceva ............VORBA LA O PERSOANA DE AICI ....sa ne fereasca d-zeu de un control antidoping la EURO !!!!!
şi dacă arbitrajele erau corecte nu ar fi câţtigat Cupa Campionilor, plus încă o semifinală şi finală în aceeaşi competiţie. Ce să mai zic despre arbitrajele după 90, dacă ar fi fost corecte nu ar fi ajuns într-o semifinală de cupă europeană, nu ar fi bătut Ajax-ul sau pe Chelsea. În schimb dacă U cluj juca corect cu CFR, Steaua câştiga capionatul.
autorul articolului ? sponsorul? ceva rusinica? jale mare prin redactie daca ati ajuns la asa ceva.
De ce nu dezvolţi ? Hai să vorbim de penalty-urile care nu s-au dat, de exemplu de faultul lui Puljici în careu, despre palma dată peste faţa lui Popa dată tot de Puljici, ambele faulturi au fost de galben, deci era un cartonaş roşu. De ofsaidul fluierat aiurea la Chipciu. Asta doar ăn meciul cu voi. Că e proaspăt. Şi încă ceva, mie mi-ar fi ruşine să ţin cu o echipă fără marcă, palmare şi stemă (jucaţi cu stema lui CS FC Dinamo Bucureşti. Abia acum vreţi să vă faceţi stemă). Sunteţi singura clonă din Liga 1
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.