Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
1
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Cum a comentat Scaloni imaginea virală cu Leo Messi din timpul meciului Argentina - Iordania » A stârnit hohote de râs la conferință
0
Kalajdzic, eroul Austriei: „Am rămas înlemniți. Nu știu ce s-a întâmplat!” » Arnautovic: „La 2-3 am crezut că s-a terminat”
0
Câți bani a câștigat Istvan Kovacs după ce i-a arbitrat pe Lionel Messi și Argentina la Mondial
0
Selecționerul a răbufnit după acuzațiile de blat: „În mod normal, la 2-3 ești mort. A fost ca la Hollywood”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Din Gazeta Digitala:" Când au fost dezavantajați, giurgiuvenii au câștigat Steaua a avut de suferit din plin pe parcursul sezonului regular. Atunci au fost partide în care a pierdut multe puncte pe mâna arbitrilor. Exemple: Astra - Steaua 2-0, Steaua - Petrolul 0-0, Steaua - CFR 1-1, CFR - Steaua 2-0, Voluntari - Steaua 3-1. Și Astra a fost pe pasiv în raportul erori pro - erori contra, numai că în jocurile în care a fost dezavantajată, trupa lui Șumudică a câștigat aproape toate confruntările. Exemple: Dinamo - Astra 0-1, Steaua - Astra 0-1, Astra - Petrolul 3-1. Balanţa a fost schimbată practic de meciul direct, de la Giurgiu, când Colţescu i-a anulat 3 goluri campioanei, iar Astra a câștigat până la urmă cu 2-0. În play-off, Steaua a recuperat la acest capitol. Arbitrii au avantajat-o și i-au adus puncte importante. Exemple: Pandurii - Steaua 0-1, Viitorul - Steaua 1-3. Astra a avut meciuri mult mai curate, doar succesul de la Ovidiu, cu Viitorul, are pe el ștampila cuplului Radu Petrescu - Dragoș Istrate. ❚ Arbitrii au inver GAZETA a calculat cum ar fi arătat lupta la titlu fără nicio eroare a ar Steaua, campioană cu și fără arbitri Precedentele două titluri câștigate de Steaua confirmă și nu prea regula că orice formaţie care termină pe primul loc are de susţinerea arbitrilor. În 2013-2014, cu Reghecampf pe bancă, roș-albaștrii au beneficiat din plin de erorile arbitrilor. Au terminat sezonul cu un raport al greșe
Daca nu era ajutata Dinamo a lui NEGoiță,era pe.locul Chiajnei acum.Se pregatea sa joace barajul.cu Dunarea Calarasi.
daca tu yici ca meciul cu pandurii a fost blat, inseamna ca esti lovit rau cu leuca in cap. Sarea sange cand bagau alunecari cei de la Pandurii. Viitorul a fost singura echipa care nu a refuzat jocul iar daca compari meciul Stelei cu Viitorul si jocul Viitorului cu Astra.... Si inca ceva ca se vezi ce loaza esti, ii dai cu fcsb intruna, fara sa stii ca daca dai o cautare pe pagina OSIM-ului vei vedea ca Steaua detine si marca si numele Steaua Bucuresti. Dar daca dai cautare dupa Dinamo Bucuresti, vei vedea ca numele, marca si tot ce tine de istoricul lui Dinamo, apartine de CS FC Dinamo Bucuresti, clubul lui N. Badea si ca singura clona si urzupatoare de nume si marca e SC Dinamo 1948, sereleul lui Negoita. Du-te şi plimbă căţelul.
LA HINCHA MADRID ..RESPECTA PCH.. LUATI.. DERBY .. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Danut ognean... la voi toate meciurile sunt blaturi... trebuie sa recunoasteti ca steaua e cea mai buna echipa din romania
Gazeta a calculat, cica...Voi nu stiti sa scrieti un articol fara o greseala gramaticala si/sau de logica, insa voi calculati...Ce loaze!
si fara blaturile fcsb-ului cu viitura marelui rege hagi si pandurasii marelui edi cine era pe primul loc nu astra ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.