Comentarii (247)
sandi
sandi  •  13 Aprilie 2016, 08:00

Atat de jos sa ajungi incat sa poti scrie asemenea ineptii? Cu ce ajuta acest articol? *** Jenant oricum..... Unii chiar nu isi fac meseria:(

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

foresta1
foresta1  •  13 Aprilie 2016, 07:59
Postat de nebraska pe 13 Aprilie 2016, 06:17

Articol facut la comanda din nou fara pic de rusine.

Bai mucea tu iar comentezi doar ca sa te aflii in treaba. Iei ceva pe numarul de postari?

crotalie
crotalie  •  13 Aprilie 2016, 07:28

Stanciu e cu mult peste Alibec si reprezinta adevaratul numar 10 al fotbalului romanesc si ne-am dat seama imediat. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !

adi_stelistul
adi_stelistul  •  13 Aprilie 2016, 07:23
Postat de dincolodenori pe 13 Aprilie 2016, 07:14

Indiferent pe cine au avatajat sau dezavantajat din acest articol se naste o intrebare .Arbitrii nostri sunt slab pregatiti sau corupti?

Vreti sa-ti raspund eu? Cred ca, spre deosebire de anii anteriori (ma refer la 2-3 decenii in urma si chiar mai in spate in timp), avem la dispozitie infinit mai multe posibilitati de a le judeca prestatia. In urma cu decenii exista in cel mai bun caz o reluare din aceeasi pozitie, destul de neclara. Arbitrilor de atunci era greu sa li se reproseze ceva si oricum o faceau cei ce puteau fi banuiti de subiectivism. Acum e altfel. Ca sa raspund direct la intrebare: probabil ca e o combinatie. Uneori gresesc pentru ca oameni suntem, alteori pentru ca sunt incompetenti (dar asta de obicei inseamna greseli frecvente si stridente), alteori pentru ca sunt corupti (banuiesc) iar alteori pentru ca au simpatii. Oare arbitrii nu sunt si ei suporteri? N-au avut o echipa cu care tineau de mici copii? Niciodata nu se discuta asta, dar eu sunt convins ca asa e. Si cum Steaua are cei mai multi suporteri va trebui sa acceptam si ca intre arbitri are cei mai multi suporteri. Steaua, nu si Becali (aici apare o nuanta care necesita alte discutii). Oricum, apropo de articol, vad ca unul dintre semnatari e Andrei Craitoiu pe care-l suspectam ca e responsabil cu articolele anti-Steaua. M-am inselat, cer scuze.

potera
potera  •  13 Aprilie 2016, 07:15
Postat de sscorpioss pe 13 Aprilie 2016, 07:11

Ce-i cu *** asta de articol...?!?!? Pai asa pot sa spun si eu ca-mi lipsesc doua trofee de campion: unul cand *** de Olaroiu antrena Timisoara si a facut un blat ordinar ultima etapa in Ghencea, de era sa si-o fure prin Timisoara si al doilea cand a fluierat anularea golului *** ala de spaniol adus de Gica Popescu la meciul cu Urziceni...Rau ati ajuns, sa veniti cu *** d-astea...pfff....!!!

Pe vremea aia Timisoara lua acasă de la Steaua şi opt goluri, era nevoie de blat cu Timisoara pe Ghencea?

dincolodenori
dincolodenori  •  13 Aprilie 2016, 07:14

Indiferent pe cine au avatajat sau dezavantajat din acest articol se naste o intrebare .Arbitrii nostri sunt slab pregatiti sau corupti?

sscorpioss
sscorpioss  •  13 Aprilie 2016, 07:11

Ce-i cu *** asta de articol...?!?!? Pai asa pot sa spun si eu ca-mi lipsesc doua trofee de campion: unul cand *** de Olaroiu antrena Timisoara si a facut un blat ordinar ultima etapa in Ghencea, de era sa si-o fure prin Timisoara si al doilea cand a fluierat anularea golului *** ala de spaniol adus de Gica Popescu la meciul cu Urziceni...Rau ati ajuns, sa veniti cu *** d-astea...pfff....!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

potera
potera  •  13 Aprilie 2016, 07:08
Postat de Ghita Florin pe 13 Aprilie 2016, 06:57

*** ba scribalailor.chiar nu va este rusine,aparati de zeci de ani hotiile si blaturile acestei echipe care este impinsa de la spate de politicieni,arbitri comisii de disciplina,cand au castigat campionatul dupa cazul bricheta nu ati mai sarit sa faceti analize

Ai uitat cine a fost şeful blaturilor în România? Borcea a fost, a zis şi Mitică Dragomir aşa ceva. Tocmai din cauza blaturilor, vă pregătiţi de vpeste 20 de ani, pentru Champions League. Înainte de 90, secretarii judeţeni de partid, care aveau echipe în divizia A (cel mai celebru caz este de la Braşov) erau ameniţaţi de miliţieni şi securişti cu puşcăria, dacă nu cedau în faţa lui Dinamo. Din cauza lui Dinamo se desfiinţase trofeul "Gheata de aur", când erau luate pe bandă rulantă de mateuţ sau Cămătaru. Steaua cu ce putea să-i sperie, că-i lua în cătănie?

904590592954909
Petre Butusina  •  13 Aprilie 2016, 07:07

Eu sunt Dinamovist dar dacă noi și fcsb am ajuns sa ne plângem ca ne fura arbitri suntem penibili. Nu k nu am fi. Aceste echipe ar fi trebuit desființate și sa plecam de la zero.rusine mare *** în special celor care vorbesc la TV și care scriu prin ziare.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

696253093853906
Ghita Florin  •  13 Aprilie 2016, 06:57

*** ba scribalailor.chiar nu va este rusine,aparati de zeci de ani hotiile si blaturile acestei echipe care este impinsa de la spate de politicieni,arbitri comisii de disciplina,cand au castigat campionatul dupa cazul bricheta nu ati mai sarit sa faceti analize

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
Comentează