Alte știri din fotbal
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Dobre explică gestul obscen din Petrolul - Rapid: „Mi-a plăcut enorm”
4
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
0
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
Articol de doi lei,cine nu ajuta pentru 24 000 Euro?????Iar din ce spune gsp-istul,Chiajna e in Bucuresti:)
bogdan teodorescu ! esti prost! stai jos, nota4 !
iar militarii fac pregatirea de lupta cu ... zapada , inca nu se stie cine va invinge pt ca a intervenit in conflict si al 3-lea combatant ... gerul :))))))))))
Articol de 2 lei....facut sa umple pagina. Ce "vina" are clubul de fotbal ca stadionul este in administrarea MAPN? Ce "vina" are clubul de fotbal ca armata isi foloseste cadrele pentru intretinerea bazei? Clubul de fotbal este doar un chirias care pentru "modica" suma de 24 000 de euro pe luna foloseste intreaga baza sportiva....Este una din cele mai mari chirii din Romania!!! Probabil ca dupa mintea ziaristilor tot chiriasul ar trebui sa se ocupe si de administrarea proprietatii MAPN, care este intr-o stare functionala datorita investitiilor facute de clubul de fotbal in baza sportiva in ultimii ani. MAPN nu a investit aproape nimic, MAPN doar incaseaza o chiri
:)) Pai la banii pe care ii da Steaua la un meci pe Ghencea....ar trebui sa le dea celor din clubul Steaua si cate o femeie la fiecare masa :))
"Armata e cu Steaua! » Gruparea din Ghencea e ajutată în continuare de MApN....... 24 de mii de euro e suma pe care Steaua o achită Ministerului Apărării pentru fiecare meci pe care îl dispută pe stadionul din Ghencea" Asa ajutor !!!!!!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.