Alte știri din fotbal
Gigantul Benfica negociază transferul atacantului din România! » Sumele afacerii
0
Răzvan Raț pariază pe Pancu la Rapid: „Spiritul lui este important și sper să-l predea mai departe în vestiar”
0
Noul transfer de la FCSB face exact ce vrea Becali » Cum ar putea arăta echipa cu el în teren
5
„Mai vin trei jucători, unul sperăm cât mai repede” » Anunț de ultimă oră al președintelui Rapidului: „Sută la sută!”
3
Știri din fotbal internațional
Argentina - Egipt, în optimile Campionatului Mondial » Echipele probabile
0
Au refuzat PSG! Cât cere rivala din campionat pentru vedeta sa
0
FIFA a deschis „Cutia Pandorei”, Oliver Kahn intervine: „Dacă tot rescriem istoria fotbalului, am o sugestie”
0
Charalambous vrea să-i dea lovitura lui Dinamo! L-a văzut în Superligă și l-a cerut la noua echipă
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
0
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
5
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Înarmarea, mai ales a Europei, linia principală a summitului NATO de la ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
articol cu valoare zero gazetareasca. un articol tendentios. atata timp cat clubul plateste chirie 24000 de euro la fiecare meci pe acest stadion proprietatea mapn deci a statului, cine pana mea ati vrea sa-l deszapezeasca????? petrolul, rapid, dinamo, samd cata chirie platesc? alea nu sunt tot arene proprietatea statului? chirila unde esti sa vezi ce s-a ales de gazetaria sportiva??????
Arena din Ghencea este a armatei. Steaua plateste bani grei sa joace acolo, pe un teren bun. De intretinere se ocupa proprietarii, normal. Cat de prosti va credeti cititorii????
Steaua a fost infintata in 1947 de ofiterii armatei regale a regelui mihai cand comunistii NU ERAU LA PUTERE iar farul constanta a fost infintata in 1949 DE COMUNISTI PRIN FUZIUNEA A 2 echipe !!! Mai vorbesti despre comunism ????
Tu esti prost sau ai un bug in ADN idiotule!!!!! Steaua plateste chirie cat toata liga 1 la un loc pentru a juca in ghencea, de unde dati voi bani ,nenorocitule !!!!!??????
nu se poate ! pe banii boborului ? trebuiau sa aduca detinutii de la p.a.
ARMATA! ARMATA! ARMATA!
E traba armatei sa-l mentina in conditii optime. Steaua plateste chirie ca sa-l foloseasca nu sa dea zapada. Articol tendentios, asa cum sunt mai toate de un an incoace la adresa Stelei.
Tu i-ti dai seama ce se intimpla cu terenul dupa ce il freci 3 ore cu un bobcat???
Baiatule, tu esti pe pastile?
Articol de 2 bani
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.