Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lotul Senegalului pentru Campionatul Mondial » 19 fotbaliști din top 5 campionate europene
0
Îi ia Stuttgart vedeta lui Răzvan Lucescu?! » Anul trecut a fost scandal
0
„Chivu d'Italia” » Ce a făcut Sky Sport Italia pentru tehnicianul român
0
Antrenorul senzației FC Thun, dorit de o echipă din top 4 campionate europene
2
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
pentru recidiva, pentru urmarile grave, ar trebui sa primeasca 16 etape de suspendare...cred ca a inceput sa ii fie frica lu Stanciu cand a auzit de proces in civil, daca are certificatul medico legal Muresan ia dosar penal garantat
,,taranul'' de muresan a jucat ani in sir in champions league,in timp ce ,,supervedeta'' rusescu tocmai sa intors de afara avand in frunte eticheta de ,,refuzat la export''
ha ha ha, ce ironie subtila..))
animalul de Muresan a contribuit ca Romania sa-si piarda un jucator de nationala. Muresan nici macar nu-si da seama ca a gresit ceea ce e grav de tot. Da cu tifla la toti romanii care au vazut meciul. Despre aia care l-au iertat ce sa mai zic. Incompetenti si retardati mintal ca sa nu-l pedepsesti pe un jucator de 2 lei care il nenoroceste pe un jucator de nationala. Ce s-ar fi intimplat daca taranul de Muresan l-ar fi lovit asa pe Messi?
"nici o", ori Stanciu ori Gsp-ul e analfabet...
Si Panduri trebuia sa mearga la TAS cu cazul lui Bacila....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.