Alte știri din fotbal
„Bomber vero” » Salvatorul naționalei României s-ar putea numi... Pellegrini! Deja face senzație sub tricolor: „Atacant de careu, marfă rară”
0
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită
0
Negocieri-șoc în plin război » Federația Iraniană de Fotbal a contactat deja FRF
4
România U18 - Danemarca U18, la Clinceni, în calificările la Campionatul European: ambele au maximum de puncte
0
Știri din fotbal internațional
Fiica lui Ilary Blasi și Francesco Totti câștigă o avere la 19 ani din noua ei ocupație
0
Mercato problematic » Transferul care provoacă neînțelegeri între Chivu și șefi
0
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Mircea Lucescu și-a luat adio de la națională, de pe patul de spital. ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
O sa ia Muresan 2 etape de la TAS. Atat. Iar omul care zice de Muresan ca a jucat in CL sa-mid ea voie sa mentionez ca nu doar a jucat ci a facut-o foarte bine. Muresan e un jucator dur dar un excelent inchizator. Accidente se s-au mai intamplat si se vor mai intampla.
Fatalau sa-i spui lu tac-tu, ca a facut asa un re-tar-dat!
In continuare va faceti de ras vorbind voi de CL. Iar taranul de muresan stim cum a jucat in CL si a fost la fel de "valoros" ca si acum. Un macelar, un rupator de oase. Mi-as dori sa fie la fel de valoros si cu dina-mop, dar a avut grija blatistul de n'coye sa aranjeze meciul cu voi. De valoros ce e pe mulesan nu l-a vrut nici o echipa pe afara. Iar fotbalist ca Rusescu voi n-ati mai avut de cand era in forma Danciulescu.
Asta ne ia de fraieri.Daca orice suspendare era corecta puteau sa ramina cu cea de 16 etape.Sa mai faci si pe victima numai la noi se poate.Ii cerem scuze lui Muresan pentru linsaj...
Sefii echipei muresene sunt batuti la cap,fara coloana vertebrala in frunte cu acel handicapat Stanciu (se vede si dupa pozitia oblica a gurii)Asa se comporta conducatorii cu jucatorii propri?Mi-e scarba cand aud numele acestui club(Steaua),fenomen artificial al erei comuniste.Cine este presedintele clubului,dece nu da afara imediat acest idiot,numit Stanciu?
I-a spus a ta!
maicata stie ca a fatat un prost
Vorbesti serios?! Tu ai aflat ca ai postat un comentariu pe gsp?!
Animal e fiul cel idiooot al lui tac-tu, BOOOUUULLLEEEEE!!! Incompetent si retardat mintal ca tine rar gasesti si la Balaceanca!!!
Mai lasati-ma cu eticheta asta stupida ''jucator de nationala'' ! Fatalaul l-a agresat primul pe Muresan, trebuia sa-i dea pace sa joace mingea, idiotul nu avea nici o sansa ...Daca nu il sicana, Muresan lovea mingea si nu se intampla nimic. Insa ''fetita'' a trebuit sa dea cu kuru, si a incasat-o peste bot ! Nu il apar pe Muresan, insa vinovatul principal este fatalaul asta ''de nationala''. Iar in ''civil'', Muresan castiga fara probleme.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.