Alte știri din fotbal
LPF a analizat sistemul grecilor și a dat verdictul: „Cel mai bun format pentru Superliga e acesta! Și de ce spun asta?”
0
FRF, încolțită de cluburile din Superligă: „Nu vrem să începem campionatul!” » Dani Coman explică pentru GSP motivul protestului
0
Daniel Bîrligea și-a scos mașina la vânzare: cât cere în schimbul ei
7
„Asta e vrăjeala vrăjelilor că el caută investitori!” » Îl acuză public pe ministrul Radu Miruță: „Vrea să pună lacătul pe Steaua!”
3
Știri din fotbal internațional
40.000 de oameni la antrenament, înaintea meciului de titlu din weekend!
0
Atletico Madrid - Arsenal 1-1 » Fă Raya din ce ai: egal din penalty-uri, calificarea se decide pe Emirates
9
Liviu Ciobotariu și-a depus CV-ul: „Vrea să antreneze echipa”
2
Penalty controversat în Atletico - Arsenal » Verdictul specialistului
0
Lifestyle
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
30
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
Mihai Dimian, ministrul Educației, critică noua lege a salarizării: „Este ...
Libertatea
Micii perfecți pentru grătar: rețeta veche de peste 100 de ani propusă de ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
CTP a dezvăluit adevărata țintă a moțiunii PSD-AUR și a găsit omul care să ...
Libertatea
Ne doare la pedala de clona voastra
La ce clauze de reziliere uriase au fotbalistii de la FCSB, ar trebui sa le asigure clubul si servicii medicale de lux, si preparatori care sa ii pregateasca fizic bine, ca sa nu se raneasca asa usor!
Atata timp cand individul afirma ca problema jucatorilor echipei din liga a patra este o echipa ce joaca in prima liga, nu vad unde este jignirea sau limbajul inadecvat cand am afirmat ca este un necunoscator al fotbalului. Angajatii gsp au un comportament sfidator la adresa celor de pe urma carora traiesc si dau dovada de o lipsa totala de obiectivitate, profesionalism, bun simt si cunostinte de limba romana.
clona este csa ,toata lumea inteligenta stie adevarul,numai prostii ca tine sustin altceva
Echipa din Liga a 4-a se numeste CSA STEAUA BUCURESTI, unde CSA e abreviere pt Clubul Sportiv al Armatei! Tu sustii Fotbal Club FCSB, echipa lui Gigi, echipa din Popesti Leordeni!
Pregateste bIatul din retur..
Csa (clona salută a armatei) nu e Steaua!
Ne doare la pedala
Iar te-o trimis stăpânii cu clona salută a armatei, ordonanță?
Unde esti tu Qaka?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.