Alte știri din fotbal
Marius Baciu, prima conferință la FCSB: „Rădoi nu mi-a răspuns la mesaj” » Ce i-a cerut Gigi Becali și cine va face echipa
4
„UEFAntasticul” din Steaua - Rapid, dat dispărut de Poliție, apare pe teren, înconjurat de vedete!
2
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion
4
Gică Hagi a numit naționala-model pentru România în mandatul lui: „Ți-o zic imediat!”
2
Știri din fotbal internațional
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul lui Haiti, la prima participare la Mondial după 52 de ani » Doi jucători din Premier League
0
Mărturia șocantă a unei foste vedete de la Real Madrid » „Am stabilit un record într-o singură zi. Am băut 70 de beri”
0
Gestul uriaș făcut față de Cristi Chivu de unul dintre căpitanii săi: „Asta arată ceea ce înseamnă el la Inter!”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
5
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
cu gazon sau fara, joi o sa va uitati ''ca broasca la bordura'' la steaua
mai baieti ... dar acest gazon nu are instalatzie de incalzire ? pai , la inaugurare parca asa trebuia sa fie pt a corespunde normelor UEFA !!! iNSEAMNA CA CINE SE OCUPA DE INTRETINERE , ORI HABAR NU ARE CE INSEAMAN ACEST LUCRU , ORI TACE CHITIC PT A ASCUNDE UNUL SI/SAU DOUA LUCRURI : NU SUNT BANI PENTRU INCALZIREA GAZONULUI SI/SAU ACEASTA INSTALATIE NU EXISTA !!!! "S-A UITAT SA SE MONTEZE !!!! "CRED CA AICI LUCRURILE SUNT F.F.F.F GRAVE , IAR FAPTUL CA NOI PLATIM PTR CE NU S-A FACUT ... ? Cred ca e rost de stiti voi ..cred ca e mai mult decat bataie de joc.... amaratele de cluburi din romania sunt obligate sa-si monteze instalatzie de incalzire si tocmai "superba" arena
Numai oile mai pasc acolo! Daca vroiau sa protezeje gazonul, puteau juca cu mediasul in cimitirul ghencea.
Videanu e vinovat... :))
a trecut mata aia la 200kg pe acolo
zise un moldovean fara creier...
Ce daca schimba gazonul de 2 ori pe an.N-au de unde?Steaua le da cam un milion de euro pe an ,le mai da Dinamo 30.000 , au de unde.
E ca si cum a trecut o turma de oi pe acolo. :))
Gazonul se intreține greu. Mai bine cultivau porumb și jucau printre stiuleți.
Din cauză că nu pătrunde razele soarelui la gazon ! Trebuia să cumpere acea insalație de ozonificare a gazonului , o chestie cu ultraviolete !! Probabil nici aerator de gazon nu au ! : )))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.