Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
0
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
„Ne-am înțeles cu Slovacia” » A spus ce se va întâmpla în amicalul de la Bratislava
3
Știri din fotbal internațional
Discuțiile din vestiarul naționalei Italiei despre Cristi Chivu: „Unii ar fi putut profita de lipsa de experiență”
0
Acuzat că nu mai vrea să joace pentru Napoli, Romelu Lukaku a luat cuvântul: „Asta am ales”
0
Scandal în Liga Campionilor Africii! Echipa lui Reghecampf a pierdut în sferturi, dar cere calificarea la „masa verde”
1
Gennaro Gattuso nu a plecat după fenta bosniacilor: „Este un mare jucător de poker și eu îl apreciez, dar...”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
cu gazon sau fara, joi o sa va uitati ''ca broasca la bordura'' la steaua
mai baieti ... dar acest gazon nu are instalatzie de incalzire ? pai , la inaugurare parca asa trebuia sa fie pt a corespunde normelor UEFA !!! iNSEAMNA CA CINE SE OCUPA DE INTRETINERE , ORI HABAR NU ARE CE INSEAMAN ACEST LUCRU , ORI TACE CHITIC PT A ASCUNDE UNUL SI/SAU DOUA LUCRURI : NU SUNT BANI PENTRU INCALZIREA GAZONULUI SI/SAU ACEASTA INSTALATIE NU EXISTA !!!! "S-A UITAT SA SE MONTEZE !!!! "CRED CA AICI LUCRURILE SUNT F.F.F.F GRAVE , IAR FAPTUL CA NOI PLATIM PTR CE NU S-A FACUT ... ? Cred ca e rost de stiti voi ..cred ca e mai mult decat bataie de joc.... amaratele de cluburi din romania sunt obligate sa-si monteze instalatzie de incalzire si tocmai "superba" arena
Numai oile mai pasc acolo! Daca vroiau sa protezeje gazonul, puteau juca cu mediasul in cimitirul ghencea.
Videanu e vinovat... :))
a trecut mata aia la 200kg pe acolo
zise un moldovean fara creier...
Ce daca schimba gazonul de 2 ori pe an.N-au de unde?Steaua le da cam un milion de euro pe an ,le mai da Dinamo 30.000 , au de unde.
E ca si cum a trecut o turma de oi pe acolo. :))
Gazonul se intreține greu. Mai bine cultivau porumb și jucau printre stiuleți.
Din cauză că nu pătrunde razele soarelui la gazon ! Trebuia să cumpere acea insalație de ozonificare a gazonului , o chestie cu ultraviolete !! Probabil nici aerator de gazon nu au ! : )))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.