Comentarii (14)
Cantaragiu Cristinel  •  09 Iulie 2019, 22:20

Care e scopul acestui individ?Probabil nici el nu știe...Sunt niste imagini apoteotice de acum vreo 25 de ani cand era tânăr flăcău și se gudura pe lângă microfon în ideea să ia interviuri jucătorilor. Mori de râs cu acest maimutoi,nici nu mai știe săracul câtă bătaie și a mai luat de prin zona asta,de fotbal,de la conducători până la fotbaliști.

steaua.libera  •  09 Iulie 2019, 22:28

Conducator? Ce pnm a condus asta? Vitele la adăpat?!

ionut.07  •  09 Iulie 2019, 22:16

Un fripturist care se învârte degeaba prin peisajul ligii întâi.

luisharcsa  •  09 Iulie 2019, 22:12

Si ce ai facut tu la CFR??? La altii stim,i-ai bagat in faliment.Si nu,nu a uitat nimeni cum ai vorbit de CFR cand erai la Timisoara si Vaslui.

stoichkov10  •  09 Iulie 2019, 22:50
Postat de cpt.ahab pe 09 Iulie 2019, 22:36

A se observa abundența de "închipuiți" în societatea românească. Oameni cu ifos, care cred că nu-i merită ceilalți din jur. Nu știu, s-or fi dat ceva subvenții, de avem așa mare producție la hectar?!

Asta se intimpla intro societate, in care, unii se urca pe Mai.back si altii mor de foame.

cpt.ahab  •  09 Iulie 2019, 22:36

A se observa abundența de "închipuiți" în societatea românească. Oameni cu ifos, care cred că nu-i merită ceilalți din jur. Nu știu, s-or fi dat ceva subvenții, de avem așa mare producție la hectar?!

Mihnea Ilie  •  10 Iulie 2019, 06:40

Ce ai condus?...poate ai condus pe cineva la gara...nu ai personalitate...nimic...bine ca ai plecat!!!

cluj_cluj  •  10 Iulie 2019, 06:00
Postat de Vasiliu Daniel pe 10 Iulie 2019, 01:07

ha ha ha hi hi hi .. CFR .. no arbitri in UEFA .. cat despre restul ? nu va bucurati voi .. ha ha ha hi hi hi .. a luat cfr campionatul .. ce echipa buna .. aveti atata ura in ochi .. ca va bucurati la Furaciunea CFR`ului :))) De asta nu avem Fotbal . Am avut coeficient pentru 2 echipe in Champions League si ati trimis .. hotiii URZICENI CFR OTELUL etc etc..Si voi fanilor .. ati fost acolo .. da voi aveati Becali in ochi :)) Hai ia cu paine !! Astana :)))))))))))))))))))) RUSINICAAAAAAAAAA !!!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ticbis  •  10 Iulie 2019, 03:59
Postat de nealiniatul pe 10 Iulie 2019, 01:13

Cine este oare si Daniel Stanciu asta? S-a plimbat, adus cu surle si trimbite, pe la aproape toate echipele de prima divizie. Federatia il dorea foarte tare. De la toate a plecat cu codita intre picioare. O fi el vreun Gica de la scularie de cunoaste pe toata lumea, sau securistul de serviciu, garantia succesului?

Da' da-ti-l ma afara odata, ce atata vorbaraie fara rost? Aduce-ti altul, ca sunt sute la fel de prosti ca si asta, care stau la rand la usa clubului chefere de la Cluj...

nealiniatul  •  10 Iulie 2019, 01:13

Cine este oare si Daniel Stanciu asta? S-a plimbat, adus cu surle si trimbite, pe la aproape toate echipele de prima divizie. Federatia il dorea foarte tare. De la toate a plecat cu codita intre picioare. O fi el vreun Gica de la scularie de cunoaste pe toata lumea, sau securistul de serviciu, garantia succesului?

  • 1
  • 2