Alte știri din fotbal
Mirel Rădoi răsuflă ușurat! MM Stoica a confirmat revenirea jucătorului la FCSB
0
Ioan Ovidiu Sabău a confirmat negocierile cu FRF: „A fost apreciată munca”
1
„Domnul Lucescu m-a convocat, dar AM REFUZAT” » România își poate lua gândul de la „tricolorul” U21
3
Ministrul Apărării Naționale a schimbat prețul de închiriere pentru Stadionul Steaua: „Ultima decizie”
4
Știri din fotbal internațional
„Plătește-mi silicoanele!” » Cum a fost șantajat un fotbalist celebru de la Arsenal și Juventus
3
Ce șoc ar fi! Italia, amenințată că va pierde organizarea EURO 2032
0
Joan Laporta, atac la Real Madrid: „Există un interes foarte obscur în joc”
0
300.000 de euro pentru un pariu nebun, după calificarea la Mondial: „Berea e din partea mea!”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Iranul a instalat o „barieră de taxare” în Strâmtoarea Ormuz. Doar anumite ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
?? de unde naiba ai ajuns tu la concluzia ca ati avea nevoie de doar 36 de puncte pentru playoff. in ultimele 3 editii ultimul loc care a prins playofful a avut in medie 40 de puncte. voi ati avea nevoie de 22 de puncte din 27 posibile,lucru imposibil. stiu ca nu mai aveti nicio sansa la playoff,dar tu nici nu iti dai seama ce dezastru inseamna asta pentru voi. la fel cum am spus anul trecut. daca si anul asta ratati playofful,va paste desfiintarea. da,este socant cum efectiv toate echipele din fazta voastra in loc sa bata si sa se desprinda,fac egaluri. se incurca una pe alta. dar sunt asa de multe ca una tot trebuie sa castige,din pacate,in etapa asta,doar sibiu a castigat,treaba este ca voi ati pierdut. eu cred ca faceti egal cu cfr cluj sau ii bateti. cum am spus,din tripla cu viitorul,cisiu si cfr nu aveti voi sa faceti mai mult de 3 puncte.
Asta e...fix valabil si pentru tine vizavi de FCSB. Ti se rupe de tot ce face dinamo, dace Steaua se impiedica. Mai ales ca voi va impiedicati constant de vreo 12 ani.
în urma protestului fanilor, liga germană nu va mai programa meciuri lunea. La alții, vocea mulțimii contează. Ce-i drept, ăia și aduc ceva bani prin vânzarea de bilete.
"live » ASTRA - FC BOTOȘANI 0-1 Au marcat: Belu '74 / Burcă '55" ??? Pai e 1-1. Hai Astra!
Stai linistit, renunta sa te mai agiti. Dinamo nu o sa prinda play offul. etape mai sunt destule, inca 27 de puncte in joc, plus ca Dinamo in primavara o sa aiba un program usor, dar jocul fi forma jucatorilor nu d au sperante, Dinamo nu poate obtine macar 18 puncte in ultimele 9 etape. deci, dormi linistit pe perna...nici nu mai conteaza ce face fcsb, important e ca nu prinde Dinamo playoff
incredibil cat urasti Dinamo :)) toate calculele tale sunt doar ptr a nu prinde Dinamo play off ul...pe tine nici nu te intereseaza ce face fcsb, tu esti aici doar sa comm la meciurile lui Dinamo, sa acuzi de blat si sa incurajezi contracandidatele la play off, sa faci calcule despre cum sa iasa sa nu fie Dinamo avantajata. sunt sigur ca etapa viitoare o sa tii cu cfr la meciul lui Dinamo !
astra ,o data cu condamnarea lui neculaie ala este pa si la revedere,mai bine ar castiga botosani. anul trecut au facut o minune negativa,dar acuma s-ar putea sa faca una pozitiva. au fost pe penultimul loc acum cateva etape si acuma au a doua sansa la playoff,dupa sepsi.
sincer,numai egal sa nu se termine.
Țin cu Astra, sper să încheie seria de 4 meciuri pierdute cu o victorie azi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.