Alte știri din fotbal
Steaua - Chindia Târgoviște, meciul care deschide runda 2 din play-off-ul ligii secunde » Programul complet și clasamentul
0
Destinație surprinzătoare! Mihai Pintilii, aproape să semneze din postura de antrenor-jucător
0
Avem raportul: Rapid, din rău în mai rău! Pierdere financiară uriașă față de 2024
0
Numele aproape uitat, cerut la naționala României după o absență de 4 ani: „E un jucător excepțional”
0
Știri din fotbal internațional
Bosniacii tremură pentru Edin Dzeko » Sezon încheiat!
0
Vedetele lui Chelsea s-au săturat de Enzo Fernandez » Legenda albaștrilor l-a trimis „la dracu!”
0
Vinicius jr, criticat dur de legendele Braziliei: „Am fost foarte furios să-l văd cu numărul 10”
0
Urgența lui Chivu înainte de Roma » Gazzetta: „Va fi crucial în recuperarea lui”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ce vrea să spună Trump când vorbește de un nou regim la Teheran cu care ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Semifinale de cupa UEFA, eliminari in primavara europeana a unor echipe precum Valencia, Betis sau Ajax, cu siguranta se compara cu rezultatele rinistilor din ultimii 15 ani: 07/08 UEFA Dinamo - IF Elfsborg 1-2/1-0 08/09 EL NEC Nijmegen - Dinamo 1-0/0-0 09/10 EL Dinamo - Slovan 0-3 (masa verde)/3-0 10/11 EL Dinamo - Hajduk Split 3-1/0-3 11/12 EL Dinamo - Vorlska 1-2/1-3. Apropo, cum mai merg pregatirile pentru Liga Campionilor? Tot pe la Chiajna, Voluntari, deplasari grele prin play-out?
Ce mai conteaza ce mesaje a primit MM cand am asistat la o parodie de meci cu iz de faina ? Si GSP-ul se face ca ploua !
Copile, da-ti doua palme si revino-ti! In ce univers paralel din care ai sosit tu, a ajuns tzefere sau urziceni in primavara UCL in ultimii 15 ani? Singurele echipe care au profitat de pe urma coeficientilor facuti de Steaua si Rapid in Europa au fost tocmai acele doua echipe, care au ajuns gratuit in grupele UCL si au terminat pe 3, in grupe mai mult decat usoare, cu echipe gen Stuttgart, Rangers, Sevilla, Galatasary sau Braga, de unde au ajuns mai departe in primavara cupei UEFA! Tzefere a pierdut duelul pentru locul 2 in grupa cu Galatasary, aceeasi echipa turca, care pierdea in dubla mansa eliminatorie duelul pentru calificarea in grupele UCL cu cativa ani inainte, impotriva Stelei (2-2, 0-1). Hartia e scrisa pe hartie, se vede negru pe alb, care echipa, cu cate puncte a contribuit la coeficienti in ultimii 15 ani!
Manu Ion are dreptate, Lali. Steaua si Rapid au facut coeficientul Romaniei, altii (Mimao, CFR) l-au distrus.
Mai omule, esti pe dinafara total. Nici o echipa romaneasca nu a ajuns vreodata in primavara UCL..! Dar ca suporter al echipei care se pregateste de 16 ani pentru Champions League, nu am pretentia sa ai vreo treaba cu competitia respectiva..
Pleaca ma, fa ceva util in loc sa aberezi aici.
Ai dreptate, Meme are voie să-și ”consulte” telefonul la orice oră în timpul meciului... dar cred că i se permite asta tocmai fiindcă apelantul este Gigi. Tu chiar crezi că lucrurile stau altfel? Hai băi, ați ajuns să mistificați în așa hal adevărul încât anumiți randomi sunt pe cale să-și piardă ”uzul rațiunii”...
Plimba ursul, ba prostule din playout!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai cautati mult scandal, ma netrebnicilor? Nu va e clar ca domnul Becali conduce clubul dupa cum doreste, si este si normal sa fie asa, daca el da banii??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.