Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
Bine ca au scris numele echipei din liga a 4 a cu litere de-o schioapa si numele tarii l au scris cu "r" mic. Astia trebuie ucisi pe stadioane!
Cum "sa puna osul" cand ei nu-l respecta pe antrenor? Si de ce nu-l respecta pe antrenor ? Pentru ca patronul e primul care ii submineaza autoritatea . Simplu...Rezultatele vor veni la "Pastele cailor"... De fapt, FCSB va avea aceeasi soarta ca si Steaua !....
Sondajele cu 800 de oameni sunt irelevante. FC FCSB nu a fost niciodată Steaua București!
Cel mai numeros *** Oamenii sa duc sa o balacareasca pe steaua, nu sa tina cu ea...***. Si asa e peste tot.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cel mai numeros public din Romania ????....bai fraților!!!...trezitiva ....la Craiova ce mai este atunci ???....sau galeria lui Dinamo !?
Cel mai numeros public din Romania ????....bai fraților!!!...trezitiva ....la Craiova ce mai este atunci ???....sau galeria lui Dinamo !?
ba *** din paltinish, io-s din orasu ala unde psd n-a avut niciodata sanse si nici n-o sa aiba. si mai lasa-ma cu fentele de baetzash manelist, ca nu-s pipitza proasta s-o impresionezi tu la tine-n cartier.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Le place probabil ca vine Dinamo.Iar îi îmbracă aia în pungi.
Lasă prafurile ca ajungi rau.
Lasă sondajele ăsta de doi bani.plătite la comanda.Când unul ca tine crede ca echipa care o susține este Steaua și joaca în Liga 1 atunci nu poți fi decât din cei aduși de PSD la miting.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.