red_white_
red_white_  •  05 August 2019, 23:59
Postat de alexxxander pe 05 August 2019, 23:58

Acum ca gafeaza nu mai e vina lui Gigi, sa fim seriosi...ori esti fotbalist, ori daca nu...ura si la gara! De Vana chiar nu s-a luat, chiar l-a laudat!

Vana a jucat bine la primul meci dupa ce a venit de la viitorul...apoi din ce in ce mai slab, culminand cu gafa de astazi. Cum iti explici !?

alexxxander
alexxxander  •  05 August 2019, 23:59
Postat de adriann_ pe 05 August 2019, 23:57

INCREDIBIL, voua nu va e rusine ma becalistilor? Daca a urlat ciobanul in direct la digi ca ar fi fost furt ati inceput si voi sa clantaniti aici? AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH, incredibil, astia aproape ca nu pot fi numiti oameni...

Pai cica si Craciunescu a fost de acord, eu n-am vazut meciul...

alexxxander
alexxxander  •  05 August 2019, 23:58
Postat de red_white_ pe 05 August 2019, 23:55

Pai si a cui e ba vina ca joaca vlad in fata lui balgradean ? Sau a cui e vina ca din cele 15 transferuri doar vana e titular ? L a zapacit ciobi si pe ala..cum a venit de la viitorul si cum a jucat cu botosani si astra..gafeur !

red_white_
red_white_  •  05 August 2019, 23:58
Postat de alexxxander pe 05 August 2019, 23:54

Pai si cele doua penalty-uri nu se pun!?:)))

Penaltyurile alea si posibilele goluri nu scuza cu nimic prestatia jenanta...e mai bine ptr voi asa ! Daca castigati aici, se credea ciobanul antrenor si ramanea el, nici fundasi nu mai aducea.

adriann_
adriann_  •  05 August 2019, 23:57

alexxxander
alexxxander  •  05 August 2019, 23:55
Postat de chronic pe 05 August 2019, 23:53

balgradan e 10 clase peste el. vlad apara pe valoare? sau a fost impus? ne-au batut fix in repriza cand nu ne-au dat un penalty si au dat gol din fault in atac.

Cănd o sa vina noul antrenor, daca tot Vlad e titular va fi clar CINE face echipa!:)))

red_white_
red_white_  •  05 August 2019, 23:55

napocarepublic
napocarepublic  •  05 August 2019, 23:54

Cum ma? face emisiune Naum si invita in studio pe Ilie D,craciuneacu,duc Adam ... ba da chiar Toti aflatzi in tarla ciobanului?

alexxxander
alexxxander  •  05 August 2019, 23:54
Postat de red_white_ pe 05 August 2019, 23:51

Vlad nu e titular ?? Mai omule tu iti cunosti echipa ? Ti am numarat 7-8 titulari ce a u fost pe teren in noaptea asta si tu o tii pe a ta..auzi la el, o repriza...pai in repriza aia v au batut astia...cu tanase vana coman si restul. Cu botosani cine a jucat ? Cu alaskert ? Cu sepsi ? Bai...voi cautati scuze..nu apare unul dintre voi care sa recunoasca ca e dezasttru total acolo...orice inventati, doar ca nu aveti barbatia sa vedeti adevarul