Comentarii (279)
chronic
chronic  •  05 August 2019, 23:53
Postat de red_white_ pe 05 August 2019, 23:51

Vlad nu e titular ?? Mai omule tu iti cunosti echipa ? Ti am numarat 7-8 titulari ce a u fost pe teren in noaptea asta si tu o tii pe a ta..auzi la el, o repriza...pai in repriza aia v au batut astia...cu tanase vana coman si restul. Cu botosani cine a jucat ? Cu alaskert ? Cu sepsi ? Bai...voi cautati scuze..nu apare unul dintre voi care sa recunoasca ca e dezasttru total acolo...orice inventati, doar ca nu aveti barbatia sa vedeti adevarul

balgradan e 10 clase peste el. vlad apara pe valoare? sau a fost impus? ne-au batut fix in repriza cand nu ne-au dat un penalty si au dat gol din fault in atac.

alexxxander
alexxxander  •  05 August 2019, 23:53

E un titular impus!:))) E clar ca-i mai bun Balgradean...

alexxxander
alexxxander  •  05 August 2019, 23:52
Postat de chronic pe 05 August 2019, 23:50

ba, cu botosani am pierdut fara drept de apel...dar azi o echipa cu 4 debutanti a fost invinsa de 2 greseli imense si de arbitru....oricat de bine ai putea sa joci, cand ai 2 penaltiuri si adversarul iti da gol cu fault in atac...mai greu

Balasa asta s-a prostit de tot!!!

red_white_
red_white_  •  05 August 2019, 23:51
Postat de chronic pe 05 August 2019, 23:44

si vlad tot titular.....vana e singurul jucator dintre cei noi titular, si a jucat 45 min. oaida doar in 433 e titular, altfel nu are loc

chronic
chronic  •  05 August 2019, 23:51

ne bate si mlada si se clarifica lucrurile si anul asta...nici europa, nici titlu

chronic
chronic  •  05 August 2019, 23:50
Postat de red_white_ pe 05 August 2019, 23:47

Am mai avut cateva discutii cu tine despre accidentati...inceteaza ! Man a jucat toate meciurile, mai putin asta..hora aproape la fel si oricum doar unul dintre el si bizon este titilular..iar pintilii si momcilovic lipsesc de un an de zile. Si crede ma..daca aveati pe ronaldo si messi..tot asa praf era echipa ! Intelege...la voi nu este vorba de lipsa de valoare sau accidentari..ciobanul a distrus echipa...i a ametit, nu mai stie nimeni ce joaca !