Comentarii (24)
gata_cu_fecesebeala  •  28 Iunie 2020, 14:46

Hahaha! Se accidenteaza și ăștia de 16 ani. :))

jackryan  •  28 Iunie 2020, 14:38
Postat de caesarone pe 28 Iunie 2020, 14:28

Adu-l mai repede pe Neubert!

Ce sa faca ala ? ...daca vine ala nu se mai rupe nimeni hahahaha toti romanii au articulatiile si ligamentele praf ... suntem cobaii europei la mancare ( proasta ) ...habar nu ai cate chimicale bagi in tine zilnic ...daca traiesti 60 de ani sa-i multumesti lui d-zeu

magicasteaua.  •  28 Iunie 2020, 14:23

pai vad ca linia in apafrare este completa. ce naiba discuta astia? doar nu vreati sa joace pantea in fatza "veteranilor" coman si man nu si-au revenit? ca nu s-au accidentat grav. doar o intindere musculara. in afara de perianu echipa este apropae completa. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI.

Robert Sergiu  •  28 Iunie 2020, 14:41

Le-am dat dinamovistilor 3-0 sec in semifinala tur nu e problema joaca iar cu Dumitru Aguero

Malus Dacus  •  28 Iunie 2020, 14:38

Pierdere pt. Gigi. La fsbc Vintila doar paste oile, n-are nicio legatura cu ce se intampla.

magicasteaua.  •  28 Iunie 2020, 14:21

bine ca rapid s-a desfiintat definitiv si ireovcabil in 2016 si tu treci prin cele mai crunte umilinte inumane in ultimi 4 ani. bravo.

rumunek  •  29 Iunie 2020, 11:55

Atâta timp cât nu există un buletin oficial cu jucătorii accidentați și ce leziuni au, așa cum face orice club profesionist, putem să bănuim diverse lucruri. Cum ar fi că unii jucători, accidentați peste noapte la antrenamente, pur și simplu au coronavirus. De aceea e importantă comunicarea către suporteri, directă sau prin presă. Dar e greu când ai 6 angajați, din care 2 sunt copii ai altor altor angajați.

sirius8121955  •  28 Iunie 2020, 22:48

Festila ventila in ritmul asta o sa ii rupi pe toti inclusiv rezervele si va trebui sa faci o echipa din suporteri tocmai amu cind Craiova o echipa care se respecta nu ca voi le luara 3 puncte din avint clujenilor in timp ce bietul *** nui in stare sa ii bata niciodata ci cind rareori mai reuseste cite un egal cu ei parca ar fi cistigat 5 campionate la rind asa se bucura, vaisamar gigelus ai ajuns bataia de joc a ardelenilor nai pic de barbatie in tine rusine de 3 ori dixit

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx  •  28 Iunie 2020, 15:07

Uno, duo, tri? :))

Alice Popa  •  28 Iunie 2020, 15:00
Postat de caesarone pe 28 Iunie 2020, 14:28

Adu-l mai repede pe Neubert!

Neubert poate sa ramana unde este acum! Sa trimita doar pungutzele EPOcale!!

  • 1
  • 2
  • 3