FOTBAL  »  Superliga  »  ASTRA - POLI IAȘI 1-2

ASTRA - POLI IAȘI 1-2// FOTO Liga 1 pe post de somnifer » Imagini inedite de la Astra - Poli Iași :D

Articol de GSP - Publicat sambata, 10 noiembrie 2018 15:28

Partida dintre Astra Giurgiu și Poli Iași, scor 1-2, a oferit imagini inedite din tribune.

Prima repriză dintre Astra și Poli Iași nu a avut tocmai ritmul dorit de fanii prezenți în tribunele arenei Marin Anastasovici. În minutul 28, chiar după cea mai importantă ocazie a gazdelor, în care lovitura de cap a lui Begue a fost respinsă de Denis Rusu, doi spectatori au fost surprinși moțăind în tribune. Operatorii au menținut prim-planul secunde bune.