Alte știri din fotbal
Debut de poveste în FCSB - CFR, la 3 zile după prezentare: „De asta e foarte greu în străinătate”
0
Raul Rusescu a numit omul meciului din FCSB - CFR Cluj: „Superb! A făcut diferența”
0
Ilie Dumitrescu a văzut FCSB - CFR Cluj și n-a stat pe gânduri: „Nicio șansă!”
0
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Locul acestei mizerii de echipa este cel mult in liga a 2 a. Cea mai infecta echipa din istoria fotbalului romanesc! Sper ca Astra sa dispara!
Astia se compara cu UTA si istoria ei?
O echipa fara suporteri nu merita sa stea in liga1. Pai cum este sa joci finala cupei sa ai ocazia dupa 1 an ca suporter sa-tinsustii favoritii si sa nu vina nimeni? Jalnic.
Voi nu doar că sunteți retrogradați dar cu siguranță o să vă și desființați ceea ce sincer nu e lucru rău.Să îți fie rușine Mara pt.vorbele spuse ai uitat de unde ai mâncat o pâine
Bogdane, voi cu dopajul ce faceti? Ca poate va retrogradeaza astia din 2 in 3.
Și Becali când a dat bani de ce nu a fost retrogradata echipa???
Pai sa retrogradeze pe Astra pentru dopaj, pe UTA pentru coruptie, si sa ramana Iasul. :)))))
sa doresti altora raul doar ca sa-ti fie tie bine este un lucru extrem de urat. Liga 1 nu are nevoie de echipe ca Astra dar foarte mult de echipe ca UTA, Poli Timisoara, Petrolul, Rapid, Craiova, U Cluj - doar asa vor creste si veniturile din drepturile TV
Păi si cu cei trei fotbaliști suspendați ai ASTREI cum rămâne?conform regula mentului ASTRA trebuia retrogradata până acum de asta nu vorbesc oficialii ASTREI?
Ce plan sportiv? Ce sport este ăsta, al comisiei, n-am auzit de el, scuze. Sportul își pierde definiția și proprietățile ei dacă vine o comisie și ia decizii fără dovezi de culpabilitate a unui membru. De fapt, așa a făcut cu Dinamo liga din care face parte. Au votat la masa rotundă adversarele ei. Cică Argăseală a spus și două versuri înainte să voteze. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.