Alte știri din fotbal
Gata, pleacă din Superliga să semneze cu noua echipă!
1
FRF a anunțat echipele care au primit licența pentru noul sezon din Liga 2 » Ce se întâmplă cu Hermannstadt și Poli Iași. CS Dinamo, în stand-by
0
Unde a strălucit fotbalistul ofertat de Becali: „Cel mai bun din campionat”
1
Cristian Neguț și-a găsit echipă, după dezastrul de la Hermannstadt: „Avem un acord”
0
Știri din fotbal internațional
Top 5 controverse ale Campionatului Mondial
0
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Inter a făcut a doua ofertă pentru jucătorul dorit cu ardoare de Cristi Chivu
0
Au parcurs jumătate din ocolul Pământului! » Naționala cu cele mai lungi deplasări la actualul Mondial
0
Lifestyle
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
Dispari scursuura umana , a ajuns un terminaat ca tine sa vorbeaca de comentarii debille.
Tot timpul e altcineva de vina. Mentalitate pur romaneasca. Sau poate Rusescu era incredibil de puturos si nu alerga....se poate si asta.
ba tu esti cazut de pe alta planeta cred ca de pe cea a maimutelor...cat de penibil poti fi....*** in toata regula!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este interesul mafiotilor de impresari care au doar ei de castigat din cat nmai multe miscari, fara sa tina cont de "marfa", de jucatori! Din fruntas la sat, au ajuns codas la oras !
Eu nu pot sa cred ca un individ ca asta exista. Ba nebunule, echipa aia, in formula aia a jucat vreo 60 de meciuri in cupele europene. A jucat cu Chelsea, cu Ajax, cu Schalke, Basel si asa mai departe. Daca era ceva, nu crezi ca iesea la testele antidoping care se fac dupa fiecare meci ? Ba treziti-va din basmele astea, lasati scuzele astea. Cum se ridica cineva cum vreti sa ii dati in cap. E o mentalitate romaneasca. Si acum, cand fotbalul romanesc este pe moarte tot exista tot felul de indivizi, printre care si jurnalisti care cauta sa dea in cap, care fac misto si nu realizeaza ca astfel de lucruri nu duc spre bine si toti vom avea de pierdut.
tu ai vazut ce joace Sevilla. daca nu in campionat macar prin EL ca in ultimii ani ca au castigat de 3 ori trofeul. Rusescu la ritmul ala era mort dupa 25 de minute. Nu zic ca era el slab, pur si simplu nu putea sa joace in acel ritm si oricum a fost adus ca rezerva rezervei. Poate la o echipa mai mica sau intr-un campionat unde se joaca mai tacticizat s-ar fi descurcat mai bine. Rusescu nu era, nu e si nu va fi in viata vietii lui jucator de FC Sevilla. De Steaua da, de liga 1 da dar de Sevilla niciodata.
TOTUL A FOST PE BAZA DE PUNGUTZE MARCA NEUBERT .....!!!! PE BAZA ACESTORA STEAUA A FACUT PESTE 30 MILIOANE DE EURO ....!!!! PE CE S-AU BAZAT ....??? SUBSTANTELE DOPANTE FOLOSITE DE EI SE POT DEPISTA DOAR LA ANALIZE SANGUINE ....!!!! ORI ACESTEA SE FAC DOAR IN GRUPELE CL ....!!!!! TOTUSI BECALI A RENUNTAT LA MIRACULOASA RETETA DUPA CE S-A VAZUT CU SACII IN CARUTZA, PROBABIL DE FRICA ....!!!! VA MAI AMINTITI CUM A INTRAT CUPLUL REGHE-NEUBERT IN LIGA I ????? AU MERS LA CHIAJNA CARE ACUMULASE PARCA 9 PUNCTE IN TUR SI AU BATUT TOT IN AMICALE SI IN RETUR( SCUZE , DOAR PE CINE A VRUT PRODANCA) ....!!!
Nu ma intelege gresit. Mie imi place Chiriches ca si jucator ( mi se pare ca detine inteligenta fata de altii care sunt tufa de Venetia). Ma enerveaza ca n-a reusit sa se impuna...si e doar vina lui. Tii minte cand s-a imbatat ca porcul? de-l carau vreo 3? Da-o dracu de traba..la nivelul nu faci asta ceva. Sa-l ai coleg in defensiva pe Vertonghen si sa nu reusesti sa faci cel mai tare cuplu defensiv din Anglia....e o mare prostie. A facut multe tampenii...iar acum la Napoli...nu stiu..nu cred ca fotbalul italian e pentru el. Se va stinge daca face banca.
Ba nu stiu...eu am incredere in Emery. Nu-i antrenor slab unul care a castiga Europa League de DOUA ORI la rand. Cred ca stie el ceva fotbal de nu-l baga pe "Pufulete".
Nu , nu m-am referit la asta ,la reactiile din presa. Tot el era de vina cand apararea era facuta praf si el era pe banca. Cand antrenorii isi aduc "oamenii" si sunt mult mai praf ca Chiriches si gresesc....lasa-l , nu este el super jucator dar nici praf. A gresit , a mai facut gafe jucand si in banda , dar cand vezi ce colegi avea te gandesti de 2 ori inainte...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.