Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
nu cred ca poate fo vorba de blat pentru ca ambele echipe vor sa castige, este in interesul lor. Asa ca nu vad de ce ar ceda vreuna meciul
Deci in mintea ta daca bate Steaua este blat??...daca bat U'Cluj este pe bune?....care este rezultatul meciului ca tu sa nu-l consideri blat?
Nici nu cred ca intram in careul Clujului cu Tatu sau Machado pe teren.Eu nu am vazut in viata mea atacanti brazilieni asa slabi ca astia doi. Nici nu stiu sa faca o preluare dar sa mai si dribleze. Astia sunt 'islandezi' nu brazilieni.
MAI VORBIM DUPA CE LUATI BATAIE LA VREO 2GOLURI DIFERENTA!MEREU VA UMFLATII CU NUMELE DAR,JOCUL E DE CURTEA SCOLII,NU VEDETI ASTA?!CE TITLU VISATI?CRED CA VA DROGATI DACA FACETI ASA AFIRMATII,AUZI?!STAUA LUPTA LA TITLU?!PAOTE VASLUI!
asta cu : de ce il televizeaza numai Dolce", e o tampenie pura......vezi licitatiile, si apoi comenteaza, nu inventa aberatii baiatule
"U" CLUJ v-a face un meci mare azi, si v-a fi incurajata pana in ultimul minut ! noi suporterii ne vom sustine echipa orice s-ar intampla.. !! Mandrii ca suntem "U"-siti !!! Haide "U"
Asta o sa fie un meci destul de important pentru campionatul nostru , sper totusi sa nu aveti dreptate si sa fie blat, macar aici sa scapam de atatea aranjamente
bate precis steaua daca asa sau inteles baciul sef gigiga cu sluga walter .Voi nu vedeti ca miroase a blat de la o posta?Va fi scorul U CLUJ -STEAUA 1-2..DE CE AL TELEVIZEAZA NUMAI DOLCE PTR.CA E BLAT. MAI VORBIM MAINE
Daca se lovește Cap de Zmeu sunt PA. Eu dacă eram in cursa cu ei , plăteam pe unul sa-l lovească bine și tot jocul lor e blocat fără Munteanu. Părerea mea e ca se vor stinge. Si asta se repeta de multi ani la ei, pleca bine, dar subtirimea lotul cântărește pe final de campionat.
ma crezi ca dinamo termina maxim pe locul 3 ? asta-i parerea mea ... poate ma insel desi nu cred .... ____
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.