Comentarii (37)
gigi_becali_4
gigi_becali_4  •  29 Noiembrie 2016, 23:41
Postat de andy_2008 pe 29 Noiembrie 2016, 21:49

Asa rezultate bune a avut Balint de a fost luat direct de Digi.

Eu il inteleg pe Balint, e normal sa aiba boala pe Steaua, mai tii minte cand Jiji i-a spus ca are fata *** ? Normal ca omul acum e contra :) Daca joaca cu *** ..... Poarta :)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gigi_becali_4
gigi_becali_4  •  29 Noiembrie 2016, 23:37
Postat de travka pe 29 Noiembrie 2016, 22:32

locul 1 liga 1, calificare in EL, sanse reale la primavara europeana, in conditiile in care au plecat 15 jucatori sezonul trecut si sezonul asta au venit alti 13-14, e normal sa fie un sezon de acomodare, pe care il dominam cap coada =)))

Nu le mai zice adevarul, *** :)))) *** cu tot cu televizoare cte doi trei la fiecare meci in EUROPA al Stelei :)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

brancusi
brancusi  •  29 Noiembrie 2016, 23:19
Postat de bakunin pe 29 Noiembrie 2016, 22:56

Iti dai seama ca-n *** nebraska, napoleon si genghis han se aude numai muzica simfonica; ai gasit perfect elevul pt expozeul asta

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

arsenie_b
arsenie_b  •  29 Noiembrie 2016, 23:17

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bakunin
bakunin  •  29 Noiembrie 2016, 23:14

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bakunin
bakunin  •  29 Noiembrie 2016, 23:12

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ando89
ando89  •  29 Noiembrie 2016, 23:11

Nu știu amigo... Din experienta mea de meloman cred ca le-ar place o colaborare Rammstein în America de Sud, se intituleaza Te Quiero ***... Fără nicio aluzie la forumiști, sincer. Vad ca au trecut la moderare HD, revenim mâine la Derby, toate cele bune tuturor:)

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

inginerul_reloaded
inginerul_reloaded  •  29 Noiembrie 2016, 23:06

balint este adeptul principiului : sa vorbeasca si Ion ca si el e om :)))))

bakunin
bakunin  •  29 Noiembrie 2016, 23:05
Postat de arsenie_b pe 29 Noiembrie 2016, 23:04

iar visezi maricei si racaciuni.. ***, boala grea

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bakunin
bakunin  •  29 Noiembrie 2016, 23:04

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează