Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Noua scrisoare lăsată în vestiar face apel la fair-play: „Respectul valorează mai mult decât un meci trucat!”
0
Marcelo Bielsa: mit sau dezastru? » De ce Uruguay a pierdut cu Spania mai mult decât o calificare
0
Sindromul Certeze lângă Vancouver » Ne-am trezit cazați într-o vilă colosală la Mondial: cum păcălesc canadienii statul
1
Și-a prezentat scuzele pentru gafa care a „ucis” Uruguayul: „Nu am suferit niciodată atât de mult din cauza fotbalului”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Primul răspuns direct primit de Nicușor Dan de la un penelist, după ce ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
FORZA STEAUA ! FORZA GIGI ! FORZA REGHETHUSTRA ! dusmanii CRAPA DE CIUDA PENTRU ETERNITATE !!!
sa-i spuna cineva de fa fotbal club lui balint ca terenul de fotbal nu are treimi, ci doar doua jumatati! pomenea ieri de "treimea adversa".
Joacă FCSB ceva? Absolut nimic. Cu toate că au jucătorii cei mai buni din țară, și soția antrenorului manager a n jucători din Liga 1, echipa lui Gigi Becali nu joacă nimic. Într-adevăr, nu trebuie să fii mare antrenor să vezi asta. FCSB = ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Balint a luat-o pe aratura.Ce grad ti-au dat astia de la armata?Gradele inseamna pensie speciala.E greu de atacat o echipa? Nu e.Vai ce rau ai ajuns Gabi.RIDICOL!
Si ca sa intelegi efectul declaratiilor rautacioase a dv, domnule Balint, uita-te peste postari si vezi cat de multi suporteri dinamovisti, rapidisti si craioveni iti dau dreptate! Si cand asta? Taman inaintea marelui derby cu echipa militienilor! Asa, tata, puneti "presiune si carbuni", pe ei, pe mama lor! Am inteles, dumneavoastra "sunteti mare specialist" in a arunca cu... ***-o, numai in echipa Steaua, la restul de echipe nu va pricepeti!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Balint, baiat simpatic si dragut, EU, nu Reghe, vad in discursul tau rautate. Stim cu totii ca faci loby pentru o echipa a Armatei, unde impreuna cu colegii de generatie, Bumbescu, Lacatus, Ilie Dumitrescu, Tudorel Stoica, sunteti "inregimentati cu totii" sau luati cu "arcanul la Oaste" de catre o echipa a MApN-ului! Sperenta moare ultima, iar antipatia, tuturor colegilor enumerati mai inainte si chiar a dumneatale, fata de dl George Becali si echipa lui este arhicunoascuta! Ma rog, este opinia voastra si o respect, dar in acest context nu te mai erija "intr-un angelic suporter" al actualei echipe Steaua, ca nu esti! Atat dumneavoastra cat si o mareeeee parte din mass-media, nu aveti alt scop, de altfel declarat, decat de "lovi/improsca cu noroi in actuala echipa Steaua! "Citim si noi printre randuri" si observam "curentele" care circula in fotbalul romanesc! Echipa Steaua "trebuie demolata", de data aceasta pe buna dreptate, daca ne referim la jocul oferit si nu a rezultatelor! Echipe sustinute, material si politic de Primarii, sunt in planurile "marilor corifei" a fotbalului romanesc. Si aici i-am numi pe domnii Lupescu, Burleanu/Habarnam, Iorgulescu si nu in ultimul rand domnii Voichin, Matei Udrea, Stucan, Decebal oameni cu experienta in domeniu, unde "cu metode specifice" se lucreaza la o comanda Politica, dumneavoastra sunteti o simpla unealta! Folosind antipatia dumneavostra fata de a
are perfecta dreptate Balint, jocul stelei sufera, regheton ar trebui sa bage capul in pamant de rusine, dar tot el cu gura mare, urmeaza exemplul lui nevastasa
Nu conținea niciun limbaj vulgar sau jignitor, piesa este super. Am crezut ca ati trecut și voi la HD... Servici ușor:))
si sa-si ia si postacii sa scrie in araba
Pai nu are fata, chiar e, mi se pare ca a si recunoscut.. sau ceva de genul.. oricum fosta nevasta l-a dat de gol pe balint
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.