Comentarii (37)
arsenie_b
arsenie_b  •  29 Noiembrie 2016, 23:04

iar visezi maricei si racaciuni.. ***, boala grea

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bakunin
bakunin  •  29 Noiembrie 2016, 23:02
Postat de ando89 pe 29 Noiembrie 2016, 23:00

Nu știu ce să zic, dacă veniți amândoi la un chef la mine și va pun Rammstein cred că sunteți mulțumiți:)

Sa-i dai adresa cu vreo 2 zile mai devreme, fiindca el are niste provocari suplimentare: ***, ***....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ungurul_vesel
ungurul_vesel  •  29 Noiembrie 2016, 23:01

reghe e prea mare pentru un campionat atat de mic. Locul lui e intr-un campionat de top.

ando89
ando89  •  29 Noiembrie 2016, 23:00
Postat de bakunin pe 29 Noiembrie 2016, 22:56

Iti dai seama ca-n *** nebraska, napoleon si genghis han se aude numai muzica simfonica; ai gasit perfect elevul pt expozeul asta

Nu știu ce să zic, dacă veniți amândoi la un chef la mine și va pun Rammstein cred că sunteți mulțumiți:)

arsenie_b
arsenie_b  •  29 Noiembrie 2016, 22:56
Postat de nebraska pe 29 Noiembrie 2016, 22:14

fcsb joaca ca cizmele,nu trebuie sa fi guardiola sa vezi asta.E doar meritul lui reghe.Sa zici ca fcsb joaca fotbal e ca si cum ai afirma ca maneaua e muzica.

Daca noi jucam ca cizmele, voi jucati ca papucii de casa ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bakunin
bakunin  •  29 Noiembrie 2016, 22:56
Postat de ando89 pe 29 Noiembrie 2016, 22:43

Maneaua este o muzică orientală ce a prins bine la noi și care merge la sufletul năpăstuiților soartei, cei realizați în viață nu înțeleg fenomenul. Ca să rezum: nu ești vinovat de nimic, dujmanii și lumea rea și invidioasă care nu înțelege valuoarea e de vină:)) Acum înțelegi complexitatea trăirilor și justețea lor?

Iti dai seama ca-n *** nebraska, napoleon si genghis han se aude numai muzica simfonica; ai gasit perfect elevul pt expozeul asta

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ando89
ando89  •  29 Noiembrie 2016, 22:43
Postat de nebraska pe 29 Noiembrie 2016, 22:14

fcsb joaca ca cizmele,nu trebuie sa fi guardiola sa vezi asta.E doar meritul lui reghe.Sa zici ca fcsb joaca fotbal e ca si cum ai afirma ca maneaua e muzica.

Maneaua este o muzică orientală ce a prins bine la noi și care merge la sufletul năpăstuiților soartei, cei realizați în viață nu înțeleg fenomenul. Ca să rezum: nu ești vinovat de nimic, dujmanii și lumea rea și invidioasă care nu înțelege valuoarea e de vină:)) Acum înțelegi complexitatea trăirilor și justețea lor?

travka
travka  •  29 Noiembrie 2016, 22:32
Postat de nebraska pe 29 Noiembrie 2016, 22:14

fcsb joaca ca cizmele,nu trebuie sa fi guardiola sa vezi asta.E doar meritul lui reghe.Sa zici ca fcsb joaca fotbal e ca si cum ai afirma ca maneaua e muzica.

locul 1 liga 1, calificare in EL, sanse reale la primavara europeana, in conditiile in care au plecat 15 jucatori sezonul trecut si sezonul asta au venit alti 13-14, e normal sa fie un sezon de acomodare, pe care il dominam cap coada =)))

nebraska
nebraska  •  29 Noiembrie 2016, 22:14

fcsb joaca ca cizmele,nu trebuie sa fi guardiola sa vezi asta.E doar meritul lui reghe.Sa zici ca fcsb joaca fotbal e ca si cum ai afirma ca maneaua e muzica.

adyy25
adyy25  •  29 Noiembrie 2016, 22:12

balint recunoaste ca nu e un specialist, cand spune asta. se vede ca nu le are cu vorbele. specialist nu e, cu vorbele nu le are....cu ce ocazie pe la tv? lipsa finante? se vede simtul ala prostesc de critica la misto cand spune ca bourceanu o ia de la un fundas, o da la celalt si invers. si atat. ca om de televiziune insa ar trebui sa fie diplomat, rezervat, sa aiba responsabilitatea vorbelor sale. ca fotbalist a fost bun, asta e clar. insa, ar fi mai bine sa se rezume la ce poate ca se umple de penibil. cum a zis? ca 'nu trebuie sa fii specialist sa vezi asta'. :)))). are o calitate insa: recunoaste ce e si ce nu e

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează