Alte știri din fotbal
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea' Mircea! Mi-ai cerut, in urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Imaginile bucuriei » Corvinul a declanșat fiesta, după promovarea matematică în Superliga
2
Gică Hagi, impresionat de un jucător din Superliga: „După 7 minute am zis: «Hai să-l luăm!»”
0
Știri din fotbal internațional
MM Stoica nu s-a mai abținut: „Ar trebui interzisă în fazele superioare ale Ligii Campionilor!”
0
„Explozie” la Real Madrid, înainte de El Clasico » Doi titulari, aproape de bătaie la antrenament
0
Echipele de start în Bayern Munchen - PSG, duel stelar pentru finala Ligii Campionilor
10
Incident la Munchen, înainte de Bayern - PSG » 1.000 de fani, evacuați din metrou!
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Lista companiilor de stat pe care Sorin Grindeanu voia să le privatizeze: ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
Conteaza cum abordeaza U returu, nu mai au nimic de pierdut, trebuie sa joace pe atac Lobont, altfel e mancat, daca intra cu 1-0 la pauza, va intoarce scoru, altfel e greu.
La faza cu"folcloristele" de la Piatra Neant...participa...tata lui Chivulete..!,. Lasa-l pe Muresan..ca nu a avut contributie...la folcloriste. Voiai si eliminare ? Chiar asa, trebuia sa se compromita Chivulete.... total ?
PS. Chivulete a fost clujen get-beget, nu doar penalty nedat, dar i-a iertat pe clujeni de 4-5 galbene, insa pentru sibieni penalizarile nu le-a trecut cu vederea. Era clar ca va tine cu Clujul, insa nu s-a compromis total, ca a vazut,...incotro..merge meciul.
Cu vedetele clujene Giurgiu, Florescu, Goga, Sepsi, Cordos, Abrudean, etc buni la old boys, Clujul nu a contat, a jucat lent, lateral si fara verticalizari. Nu au cum sa intoarca rezultatul, in retur, din contra...pierd si la Sibiu. La fel , Miriuta nu stie sa produca fotbal, decit "tare, inainte si..pe-a doua", are jucatori, dar nu-i lasa sa joace. E o usurare pentru sibieni ca va pleca
La cum au aratatechipele.. Scorul de 0-2 este justificat.
Gresesti ....Chivulete putea sa dea rosu la Razvan Dalbea in minutul 39 si altfel se juca ! Si Chivulete nu e in zona Dinamo si U cluj ci in zona Folcloristelor de la Ceahlaul, CFR, Bistrita - deci era de-a lui MUresan !
:)))) intr-adevar,sunt mai mult de 4 randuri,pune-l pe meme sa-ti citeasca esentialul :)))) a,si inca ceva,cand nu va convine adevarul o dati cotita,proba evidenta.
Fa un rezumat, ca nu stau sa-ti citesc poliloghia
Da Lobont e paralel cu meseria asta. Si o spun cu toata convingerea, trebuia demis dupa trei jocuri la inceput de retur,dar asta este cand nu ai oameni care sa inteleaga ca pe langa fotbal mai ai nevoie si de o conducere profesionista. La CFR de ce s-a putut. Cat de cat lotul era de liga 1, dar daca nu ai cu cine,ce sa mai speri la altceva. Pacat de entuziasmul care e la suporteri. U ramane tot U!
Băi, lasă-mă puțin să investighez și revin
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.